Zainwestuj w mieszkanie

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: ninja_84 » 28 sie 2020, o 12:17

Oj a co to za problem, remoncik i bach - pokój dla studenta Warszawa Gdańsk, czy Kraków jest mnóstwo takich mieszkań, gdzie wynajmuje się studentom pokoje i zarabia. Spłaca się kredyt i dodatkowo zarabia na tym parę groszy, które można zainwestować w inne i tak robi się biznes.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

ToddSweeney

Posty

4

Rejestracja

15 lis 2020, o 23:22

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: ToddSweeney » 15 lis 2020, o 23:24

dobre rozwiązanie. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiednie miejsce i mediatora.
no avatar
User

Donata1999

Posty

214

Rejestracja

14 gru 2021, o 10:34

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: Donata1999 » 14 gru 2021, o 11:58

Kupując mieszkanie na rynku pierwotnym to najpierw trzeba dowiedzieć się wszystkiego o firmie deweloperskiej, która zbudowała osiedle. Trzeba porozmawiać z mieszkańcami czy są zadowoleni, a dopiero wtedy rozglądać się za własnym kątem. My tak zrobiliśmy kupując mieszkanie w podwarszawskich Ząbkach od Wiśniewscy Investment https://www.wisniewscy.biz.pl/ Nie żałujemy, mieszkanie spełnia nasze oczekiwania.
no avatar
User

malgorzata80

Posty

441

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: malgorzata80 » 30 wrz 2022, o 19:56

W wyborze przyszłego mieszkania z pewnością pomoże strona https://www.ekopark.pl/turniejowa-59/ Znajdziecie tam bardzo wygodną wyszukiwarkę, która sama dopasuje odpowiednie mieszkania do naszych potrzeb. Wystarczy zaznaczyć intersujące nas opcję, a resztę zrobi za nas system. Ja tak znalazłam swoje wymarzone M
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1591

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: krystynaaa » 3 paź 2022, o 07:15

Zawsze też można zdecydować się na mikołajki apartament . Szczerze mówiąc jak dla mnie firma posiada bardzo korzystną ofertę. Mieszkania prezentują się bardzo ładnie i przede wszystkim są one też mega funkcjonalne.
no avatar
User

Edward6

Posty

257

Rejestracja

8 lis 2020, o 17:24

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: Edward6 » 3 paź 2022, o 11:56

Cześć, przy korzystaniu z mieszkania na pewno przyda się najlepsze konto bankowe banku ING. Od ponad 30 lat w Europie i Polsce dostarcza wysokiej jakości usługi finansowe. www.ing.pl to konta bankowe, kredyty, lesingi, ubezpieczenia, i biuro maklerskie.
Ing to bank któremu można ufać i który nie zawodzi. Konto nagradzane w wielu konkursach. www.ing.pl, najlepszy bank w Polsce.
no avatar
User

jojcik

Posty

100

Rejestracja

5 wrz 2017, o 12:17

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: jojcik » 7 paź 2022, o 13:36

to fakt, inwestycja w nieruchomości czy to mieszkania czy apartamenty to bardzo dobry pomysł. jeśli dysponujecie odpowiednio wysokim kapitałem to nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli szukacie ciekawej oferty to zerknijcie sobie na te apartamenty w mikołajkach, oferowane przez firmę Pratum. Można tu liczyć na indywidualną obsługę klienta, taka inwestycja na pewno szybko się zwróci.
no avatar
User

stoperek

Posty

3522

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: stoperek » 24 paź 2022, o 12:46

Inwestycja w mieszkanie jest bardzo dobrym pomysłem ale warto także w tym temacie podjąć współpracę z sprawdzonym biurem nieruchomości. Z własnego doświadczenia polecam kontakt z https://hestianieruchomosci.pl. Całość ich działań ukierunkowana jest na osiągnięcie celu postawionego przez klienta przy jednoczesnym trzymaniu się postawionych przez niego wymagań. Uważam że każde nawet najbardziej skomplikowane zlecenie idzie im z łatwością dzięki niekonwencjonalnemu spojrzeniu na rynek nieruchomości, wiedzy i pełnemu zaangażowaniu. Współpraca z nimi odbywa się na najwyższym poziomie. Jestem pewna że będziecie zadowoleni. Szczerze polecam
no avatar
User

malgorzata80

Posty

441

Rejestracja

12 gru 2017, o 10:54

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: malgorzata80 » 29 paź 2022, o 11:58

Gdybym miała kupować teraz mieszkanie dla siebie, to bez dwóch zdań skusiłabym się na mieszkanie od dewelopera https://www.ekopark.pl/aktualnosci/nowe ... or-krakow/ Nowoczesna przestrzeń, piękna lokalizacja - czego chcieć więcej?
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Zainwestuj w mieszkanie

Postautor: karla » 27 gru 2022, o 10:46

Jestem za tym żeby inwestować raczej w apartamenty inwestycyjne takie jakie są na osiedlu Atal Sky+ między innymi, ważna jest lokalizacja przy takich inwestycjach ale również fakt że osiedle jest kompleksowe ma duże znaczenie bo można tu zarówno zamieszkać jak i zainwestować np również w lokal usługowy
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]