zabiegi chirurgi plastycznej

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: reton12 » 10 lip 2017, o 11:07

Zastanawiam się nad usługą powiększenie piersi. Tu znalazłam taki opis jak operacja ma wyglądać i ponoć oni są najlepsi w tej dziedzinie http://chirurgplastyczny-krakow.pl/powi ... implantami, możecie mi doradzić, czy warto się tym zajmować. Czekam na jakieś opinie od was. Potrzebuje cennych wskazówek.
no avatar
User

sobnak

Posty

5

Rejestracja

11 lip 2017, o 08:02

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: sobnak » 11 lip 2017, o 08:05

Nie przepadam za taka ingerencją w wygląd ;d
no avatar
User

Pawełdyg

Posty

482

Rejestracja

22 gru 2017, o 12:27

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: Pawełdyg » 29 gru 2017, o 20:50

Ja uważam że jak ktoś jest po wypadku albo jest chory czy ma na prawdę okropne kompleksy to czasami warto, moja mama też robiła operację u doktor Żukowskiej w Łodzi :) i dobrze na tym wyszła
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: karla » 22 lut 2018, o 10:30

Słusznie, podzielam takie podejście to tych rzeczy chociaż ja akurat boję się skalpela i jedyne na co mogę pójść to wyłącznie bezinwazyjne metody w Klinice Medycyny Estetycznej i Dermatologii Arte Derm w Józefowie :)
no avatar
User

bellla

Posty

14

Rejestracja

25 lut 2018, o 19:34

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: bellla » 28 lut 2018, o 07:41

A ja jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi. Ja nie mówię od razu od operacjach żeby wyglądac nienaturalnie ale jak ma się jakieś defekty...czemu nie. Sama mam termin na operacje plastyczna odstających uszu, czas w końcu coś dla siebie zrobić. Zapisana jestem do łódzkiego Dermedu do dr Doroty Żukowskiej, wiele osób ja poleca. a jak byłam na konsultacji wszystko mi objaśniła, przesympatyczna pani dr
no avatar
User

aleks454

Posty

46

Rejestracja

23 lis 2017, o 19:11

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: aleks454 » 23 maja 2018, o 17:54

Jesli macie problemy zwiazane ze swoim cialem, np. zmarszcki, celulit, zbedna tkanka tluszczowa itd. , to chcialbym Wam polecic pewna strone http://tarkiewicz.pl/ . Jest to profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w ktorym macie mozliowsc wykonaniu roznorodnych zabiegow pielegnacyjnych dla ciala. Barzo czesto korzystam i jestem bardzo zadowolony , polecam serdecznie.
no avatar
User

teresaoros

Posty

70

Rejestracja

27 paź 2016, o 19:49

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: teresaoros » 14 lis 2019, o 14:02

Jeśli o mnie chodzi to byłam tylko na jednym zabiegu a mianowicie podnoszenia piersi, miałam z tym problem, mocno wisiały i źle to wyglądało. Wybrałam doktor Żukowską na mojego chirurga i cieszę się że to właśnie ona robiła bo efekt jest piękny. W końcu mam wymarzone piersi.
no avatar
User

malinowamamba

Posty

32

Rejestracja

20 paź 2018, o 19:15

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: malinowamamba » 19 lis 2019, o 11:24

noo ja sie z tym zgadzam, ze jak ktos ma kompleksy to warto sie zdecydowac na zabieg, poprawic, jesli tylko dzieki temu bedziemy sie lepiej czuc, mi po zabiegu powiekszania piersi bardzo podniosla sie samoocena, stalam sie we wlasnych oczach duzo bardziej kobieca, to swietne uczuce, polecam wybrac sie do Katowic do Dermedu, bardzo dobra klinika, ja tam wlasnie mialam wykonywany zabieg
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: milena_w » 15 sty 2020, o 16:54

Co do zabiegów medycyny estetycznej to ja wam powiem że korzystam, od czasu do czasu, niedawno byłam na usunięci cellulitu, znajoma zakupiła nowy sprzęt do swojego gabinetu, coś takiego https://shar-pol.pl/produkty/urzadzenia ... tetycznej/ i powiem wam że efekty są bardzo ładne Widać że to sprzęt dobrej jakości.
no avatar
User

agatka

Posty

77

Rejestracja

31 paź 2018, o 10:21

Re: zabiegi chirurgi plastycznej

Postautor: agatka » 30 gru 2020, o 15:56

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną polecam gabinet https://drmarcinnowak.pl/ w trójmieście. Profesjonalnie, a efekty bardzo dobre. Nie trzeba się bać, że wyjdziemy z jakimiś okropnymi deformacjami.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron