Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Postautor: razor » 29 paź 2015, o 10:57

Prowadzę hurtownię ze sprzętem budowlanym. Towaru mam mnóstwo i przez to ciężko doliczyć się każdej sztuki. Coraz częściej mam wrażenie, że ktoś kradnie. Nie mam pojęcia czy to ktoś z pracowników czy z obcych, ale zginęło już mi kilka rzeczy na które akurat zwróciłem z pewnych względów szczególną uwagę. Zacząłem rozważać zamontowanie monitoringu , ale nie bardzo wiem co mogłoby się sprawdzić w moim przypadku. Zaznaczam że część towaru stoi również na dworze. Może jakieś sugestie?
no avatar
User

blackspade

Posty

62

Rejestracja

4 maja 2010, o 13:23

Re: Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Postautor: blackspade » 29 paź 2015, o 14:32

A nie masz tam jakiegoś ochroniarza??? Moim zdaniem to przecież podstawa. Jak towar sobie leży na dworze to nie dziwne że ktoś go kradnie.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Postautor: razor » 30 paź 2015, o 09:15

Omg, no oczywiście, że mam ochroniarza. Ale teraz jest dość rozległy i nie oszukujmy się ale nie da rady cały czas mieć oko na każdy zakątek. Jeśli ktoś chce i dobrze poobserwuje miejsce to przeskoczy przez płot i da radę wynieść co nie co. Może być to równie dobrze pracownik. W dzień nie dochodzi do kradzieży, bo za dużo ludzi się kręci, są dodatkowi ochroniarze więc ciężej coś wynieść.
no avatar
User

armani

Posty

44

Rejestracja

3 cze 2013, o 17:05

Re: Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Postautor: armani » 30 paź 2015, o 11:34

Z tego co opisujesz to moim zdaniem mogłaby się dobrze sprawdzić fotopułapka np http://spy-optic.pl/fotopulapki-i-mikrokamery/151-fotopulapka-covert-special-ops-code-black-3g.html
Wtedy łatwo złapać złodzieja na gorącym uczynku. Obraz jest rejestrowany cały czas, ale są też takie funkcje, że jak na terenie hurtowni pojawi się nieproszony gość, to dostaniesz mmsa albo wiadomość na maila ze zdjęciem. Także jesteś na bieżąco ze wszystkim co się tam dzieje i masz dowód w razie czego.
no avatar
User

razor

Posty

41

Rejestracja

2 cze 2013, o 16:10

Re: Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Postautor: razor » 30 paź 2015, o 12:02

armani pisze:Z tego co opisujesz to moim zdaniem mogłaby się dobrze sprawdzić fotopułapka np http://spy-optic.pl/fotopulapki-i-mikrokamery/151-fotopulapka-covert-special-ops-code-black-3g.html
Wtedy łatwo złapać złodzieja na gorącym uczynku. Obraz jest rejestrowany cały czas, ale są też takie funkcje, że jak na terenie hurtowni pojawi się nieproszony gość, to dostaniesz mmsa albo wiadomość na maila ze zdjęciem. Także jesteś na bieżąco ze wszystkim co się tam dzieje i masz dowód w razie czego.


ciekawe rozwiązanie. Musze przyznać że myślałem bardziej o jakiś kamerach bo na fotopułapkach się kompletnie nie znam. Ale chyba warto zgłębić temat.
no avatar
User

mold

Posty

5

Rejestracja

16 mar 2017, o 12:49

Re: Zabezpieczenie hurtowni przed kradzieżą

Postautor: mold » 16 mar 2017, o 13:03

Faktycznie, ciekawie wygląda to rozwiązanie, stosował ktoś z was w praktyce już?
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.095s | 12 Queries | GZIP : Off ]