Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

harryD.

Posty

35

Rejestracja

9 maja 2012, o 01:23

Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: harryD. » 14 maja 2018, o 20:23

Jak zabezpieczacie samochód przed kradzieżą? Macie dodatkowe zabezpieczenia?
no avatar
User

Bartlomiej23

Posty

1

Rejestracja

15 maja 2018, o 13:01

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: Bartlomiej23 » 15 maja 2018, o 13:01

Ja mam autoalarm :)
no avatar
User

kuzi

Posty

4

Rejestracja

17 maja 2018, o 18:15

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: kuzi » 17 maja 2018, o 18:23

DNA auta, mikroznakowanie :) Słyszałeś o tym? Naprawdę skuteczny sytem antykradzieżowy :)
no avatar
User

tropiko

Posty

26

Rejestracja

4 cze 2018, o 15:50

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: tropiko » 4 cze 2018, o 17:39

Ja mam autoalarm, to raz, a dwa - monitoring GPS z Konsalnetu. Takie combo jest w 100% skuteczne - nawet jak ukradną, to spece z Konsalnetu odzyskają taki samochód.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: Adamus » 24 sie 2018, o 20:20

W takim przypadku na pewno przyda Wam się system monitoringu GPS. Jest to system do kontroli floty samochodów firmowych, który nie tylko umożliwia szybką lokalizację samochodów, ale również m.in kontrolę stanu technicznego, zasad eco-drivingu, czy ilości zużywanego paliwa. Polecam również zajrzeć na ich profil Facebookowy https://www.facebook.com/flotman/ gdzie także znajdziecie sporo informacji na temat proponowanego przez nich programu.
no avatar
User

majstr

Posty

21

Rejestracja

2 lis 2017, o 21:13

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: majstr » 20 cze 2019, o 14:01

A co możecie powiedzieć na temat kamer IP? chodzi mi o kamery zewnętrzne -przed sklep
no avatar
User

klaudyna

Posty

33

Rejestracja

4 paź 2017, o 14:11

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: klaudyna » 20 cze 2019, o 14:06

majstr pisze:A co możecie powiedzieć na temat kamer IP? chodzi mi o kamery zewnętrzne -przed sklep


Kamera IP ma dosć daleki zasięg, bo w zależności od modelu kamery będzie to 20-60 metrów, więc całkiem nieźle. Obraz sam w sobie też nie jest zły. Dodatkowo kamerki tego typu https://www.fonex.pl/producenci/bcs-67.html dają możliwość obsługi przez CMS lub apkę-co znacznie ułatwi ci pracę "na" kamerce. Do tego oczywiście mnóśtwo opcji pozwalających na polepszenie obrazu nawet jeśli warunki atmosferyczne są niekorzystne + redukcja szumu w tle. Myślę że to dobry wybór zarówno do monitorowania wejścia sklepu jak i samochodu na parkingu
no avatar
User

Inatka93

Posty

149

Rejestracja

5 paź 2017, o 16:15

Re: Zabezpieczenie antykradzieżowe samochodu

Postautor: Inatka93 » 20 wrz 2020, o 10:46

No tak, zabezpieczenie przed kradzieżą jest ważne, tak samo i zabezpieczenie lakieru. Dlatego na pewno powinniście wiedzieć, że istnieje coś takiego jak powłoka ceramiczna http://detailkingkrakowpoludnie.pl/powloki/ dostępna w Detail King w KRAKOWIE.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.119s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron