Zabawka

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Zabawka

Postautor: Roku88 » 10 cze 2019, o 11:25

Dzien dobry. Moj chrzesniak ma urodziny w nast tygodniu. Zastanawiam sie nad prezentem. Auta Vtech na Ceneo Chcialabym kupic mu taki samochod. Czy waszym zdaniem to wystarczajaco? Czy musze dokupic cos jeszcze? Pozdrawiam.
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

kapitan34

Posty

10

Rejestracja

8 lis 2018, o 17:04

Re: Zabawka

Postautor: kapitan34 » 16 lip 2019, o 00:18

Fajne są te autka. Nasz synek je bardzo lubi. Mamy też do nich garaż, więc można się bawić na wiele sposobów. Same autka to trochę mało, może kup mu basenik dla dziecka Można go wykorzystać do zabaw z wodą, ale też z piłeczkami. Teraz od czwartku znowu mają wrócić upały, więc pewnie prezent się sprawdzi :)
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Zabawka

Postautor: ninja_84 » 19 gru 2019, o 20:58

Moim wyborem są zawsze zabawki edukacyjne zależy mi na tym, aby moje dzieci prawidłowo się rozwijały i były wspierane przez inne bodźce. Polecam poszukać takich zabawek, które nie ogłupiają dzieci.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

mikolajseo

Posty

136

Rejestracja

8 lip 2017, o 00:02

Re: Zabawka

Postautor: mikolajseo » 24 gru 2019, o 02:39

Myślę, że to dobry pomysł, te autka są super

Pieczątki Olsztyn
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Zabawka

Postautor: kolaa » 20 lip 2020, o 11:54

Ja uważam, że dobrym wyborem są gry edukacyjne. Możecie zajrzeć sobie do https://www.zakupomat.net/p/swiat-wokol ... dukacyjne/ , gdzie właśnie tego typu gry można spotkać. Sprawdźcie, może i wam uda się znaleźć w tym miejscu jakieś fajne gry edukacyjne dla waszych dzieci.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.086s | 12 Queries | GZIP : Off ]