wysyłka

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

wysyłka

Postautor: TadekNiejadek » 29 sie 2018, o 08:58

Cześć, niedługo planuję rozszerzyć działalność stacjonarną o wysyłkę przedmiotów. Sama prezentacja w necie jest mi znana i nie spędza mi snu z powiek jednak nie wiem na co powinienem uważać prowadząc sprzedaż niszowego towaru w necie, czy to w ogóle ma jakieś znaczenie. Co różni się w sprzedaży okazyjnej a czego się spodziewać przy większej ilości zamóień?
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: wysyłka

Postautor: popielnik » 29 sie 2018, o 09:31

To zależy od tej branży właśnie.Co się może różnic? Nic. to dokładnie tosamo tylko w innych ilościach.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: wysyłka

Postautor: Marcelus » 29 sie 2018, o 09:50

Jak sądzę to koledze chodzi na przykład o korzystanie z usług kuriera, niezbędnego przy prowadzeniu sklepu internetowego, informatyka - pozycjonowanie itd.. To przecież zupełnie inne koszty w tych dwóch przypadkach.W takim wypadku nie szuka się już kuriera który ma najtaniej ale np który ma promocje na duże ilości... o to chodzi? Czy się mylę?
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: wysyłka

Postautor: TadekNiejadek » 29 sie 2018, o 10:19

Dokładnie, jakich ludzi, jakie fimy jeszcze muszę zatrudnić żeby sklep działał na najwyższych obrotach i przynosił zyski. Nie chciałbym znów pogrzebać interesu w popiołach przez nieodpowiednie przygotowanie. To właściwie już ostatnie podejście do tego, żeby się udało.
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: wysyłka

Postautor: Marcelus » 29 sie 2018, o 10:42

Na start oczywiście możesz zatrudnić sobie informatyka ale z czasem nauczysz się drobne problemy rozwiązywać sam. Oprogramowanie które odpowiednio wybierzesz większość będzie robiło za Ciebie, nawet jeśli nie będziesz dużo za nie płacił. Trzeba tylko szukać odpowiedniego. Tak samo z kurierami - polecam sendego.pl - to jest tzw. broker kurierski, nie musisz podpisywać umowy z deklaracją ilości paczek. Wpłacasz na wirtualny portfel określoną ilość pieniędzy tylko tyle ile chcesz, ile wykorzystasz. Później wybierasz kuriera, ja zawsze inpost biorę u nich, bo klienci paczkomaty wręcz uwielbiają najwyraźniej. I kurier tylko przychodzi po odbiór w kilka sekund masz wszystko załatwione.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: wysyłka

Postautor: SalamonK » 29 sie 2018, o 10:54

W firmie jakiej niedawno pracowałem używało się sendego. Przyjazne oprogramowanie, szybkie w obsłudze i rzeczywiście proces wyjątkowo mało angażujący, kilkoma kliknięciami ściągaliśmy dane do zamówienia i unikało się wielu błędów z tym związanych - pomyłka adresu czy źle skompletowane zamóienia.
no avatar
User

pamelakojder

Posty

26

Rejestracja

29 lis 2017, o 23:19

Re: wysyłka

Postautor: pamelakojder » 26 paź 2018, o 19:39

Ja polecam ofertę firmy https://www.epaka.pl/ specjalizującej się w wysyłce paczek. Mają najniższe ceny na rynku można zerknąć na cennik. bardzo często wysyłam paczki także przeważnie podczas wysyłki patrzę na jak najtańsze koszty dostawy tym się właśnie sugeruję wybierając sklep gdzie zamówię towar.
no avatar
User

leoonarrd21

Posty

179

Rejestracja

29 lis 2016, o 14:41

Re: wysyłka

Postautor: leoonarrd21 » 30 paź 2018, o 06:54

Jesli chodzi o kurierów to moim zdaniem najlepiej jest korzystać z usług brokera firm kurierskich. Na przykłąd tutaj https://www.sendit.pl/centrum-informacj ... a/warszawa wysyłka jest bardzo tania i szybka, a wszystko załatwiasz online bez wychodzenia z domu. Wygodniej chyba się już nie da...
no avatar
User

Drukarnia-Panda.pl

Posty

61

Rejestracja

27 lip 2018, o 07:25

Re: wysyłka

Postautor: Drukarnia-Panda.pl » 30 paź 2018, o 10:13

Jeżeli chodzi o wysyłkę przedmiotów do klientów to polecam nawiązać stałą współpracę z dobrym kurierem na którym można polegać oraz który dostarczy przesyłkę na czas, to najważniejsza kwestia.
no avatar
User

kewlar

Posty

172

Rejestracja

18 paź 2016, o 17:17

Re: wysyłka

Postautor: kewlar » 10 gru 2019, o 19:59

Traffica zajmuje się obsługa przesyłek dla klientów, zerknij na zakładkę korespondencja masowa https://www.traffica.pl/uslugi/korespondencja-masowa/ - idealna opcja dla e-sklepów i firm z dużymi ilościami przesyłek
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.094s | 12 Queries | GZIP : Off ]