Wysyłka do klienta

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Wysyłka do klienta

Postautor: popielnik » 20 wrz 2017, o 09:41

Cześć, w niedługim czasie otworzyłem sklep internetowy który nawet całkiem dobrze prosperuje. Nie liczyłem na kokosy i jest naprawdę w porządku. Biorąc pod uwagę, że mogę się jeszcze rozwinąć to naprawdę dobrze patrzę w przyszłość. Ale konkrety są ważniejsze, a mianowicie to, że zaczynam mieć problemy z wysyłką - chciałem zapytać czy z pocztą polską zawsze były problemy czy ja mam po prostu pecha?
no avatar
User

Marcelus

Posty

115

Rejestracja

4 cze 2015, o 12:08

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: Marcelus » 22 wrz 2017, o 21:10

nie zawsze ale od jakiegoś roku czy może trochę więcej to jest równia pochyła - wzrost cen, spadek jakości usług. słyszałem nawet, że zaczynają się sądzić z ludźmi o grosze, jak np komuś polecony nie dojdzie to zamiast oddać wlaściwy koszt należący się nadawcy, to oni sprawę do sądu kierują bo niby nie ma przymusu żeby polecony doszedł. śmiech przez łzy.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: TadekNiejadek » 25 wrz 2017, o 09:04

Dlatego ja już dawno z PP nie korzystam, przy takiej ilości alternatyw to kretyństwo się męczyć na własne życzenie.
no avatar
User

popielnik

Posty

69

Rejestracja

24 mar 2017, o 03:29

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: popielnik » 27 wrz 2017, o 09:47

Ja wiem czy te alternatywy są takie dobre.. Słyszałem, że od kurierów przy uszkodzeniu paczki zanim odbierze ją klient, to często ciężko odzyskać kasę.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: TadekNiejadek » 27 wrz 2017, o 13:28

No nie gadaj takie rzeczy mogą się wszędzie zdarzyć przecież. Ale na dłuższą metę to o wiele bardziej opłaca się korzystać z kuriera. Inpost w ogóle wymiata, bo masz i kuriera na adres i paczkomaty, które u mnie akurat święcą triumfy, najczęściej są wybierane.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: SalamonK » 27 wrz 2017, o 15:45

jest w ogóle jeszcze tańsze rozwiązanie jak wzięcie usług choćby inpostu ale nie podpisując umowy z nimi bezpośrednio tylko z brokerem kurierskim. w ten sposób najczęściej ma się co najmniej dwóch kurierów do wyboru, nie podpisuje się umowy a ceny są jeszcze niższe niż jakby się bezpośrednio opłacało taką paczkę.
Awatar użytkownika
User

Kanguras49

Posty

5

Rejestracja

21 wrz 2017, o 20:43

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: Kanguras49 » 27 wrz 2017, o 19:06

Dobrze jest poszukać informacji na ten temat w Internecie. Moim zdaniem to jest jedno z najlepszych możliwych rozwiązań.
Tkwiła w kłopotach, ale nie dramatycznych, raczej przewlekłych jak nieuleczalna choroba, do której trzeba się przyzwyczaić, bo nie ma innego wyjścia.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: TadekNiejadek » 28 wrz 2017, o 07:16

@salamonk a na jakiej zasadzie się za to płaci, komu? przy kurierze i jakaś prowizja dla brokera?
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: SalamonK » 28 wrz 2017, o 09:00

znaczy to jest tak, że wpłacasz na wirtualny portfel na swoim koncie określoną kwotę, czy wyliczoną czy zapas to już jak uważasz i wtedy opłacasz wybraną paczkę. w sendego.pl z którego ja korzystam masz do wyboru kuriera dhl i inpostu albb paczkomat. i nie miałem do tej pory żadnych problemów a minęło mi już kilka miesięcy.
no avatar
User

Tech2Market.pl

Posty

14

Rejestracja

5 paź 2017, o 10:29

Re: Wysyłka do klienta

Postautor: Tech2Market.pl » 5 paź 2017, o 10:49

Jeżeli zależy Ci na szybkiej i bezproblemowej wysyłce do klienta, to przede wszystkim musisz znaleźć dobrą firmę kurierską która się tym zajmie plus zadbać o dobrą logistykę, aplikację które ułatwią wysyłkę. Na rynku jest wiele nowych technologii, możemy pomóc :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.084s | 12 Queries | GZIP : Off ]