Wypromuj swoją firmę w internecie

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

remik

Posty

20

Rejestracja

14 lis 2014, o 15:06

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: remik » 14 lis 2014, o 15:07

Ja szukając odpowiedniej firmy wybrałem za namową znajomego również prowadzącego biznes w sieci tą firmę http://premesso.pl Bardzo podoba mi się ich podejście, no i efekty powoli zaczynają się pojawiać, oczywiście płatność za efekt!
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: kobietapracujaca » 27 mar 2015, o 21:18

Promowanie firmy w Internecie to bardzo dobry pomysł bo w końcu to tam teraz najwięcej się dzieje w szczególności na Facebooku. Warto tam założy i prowadzić stronę jeżeli nie ma się czasu warto zatrudnić taką firmę jak ta http://fbagent.pl/ która zajmuje się nie tylko prowadzeniem takich stron ale także grafiką :)
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: aisha » 1 kwie 2015, o 15:24

W promowaniu firmy w sieci najlepiej chyba przydaje się pozycjonowanie i adwordsy - bardzo ciekawa ofertę ma ta firma http://seofabryka.pl/ Można też pomyśleć o reklamie na portalach społecznościowych i ostatnio coraz bardziej popularnej - współpracy z bloggerami. Trzeba się jednak liczyć z tym że blogerzy się cenią co dało się wyczytać w artykułach po ostatniej prowokacji :D Ja osobiście skupiałabym się najbardziej na pozycjonowaniu :)
Awatar użytkownika
User

Marbo

Posty

6

Rejestracja

20 mar 2015, o 21:29

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: Marbo » 1 kwie 2015, o 21:52

To polecanie stron, to prawdziwe? Strony są sprawdzone, czy zwykły spam?
You have to open up to the world and learn optimism.
no avatar
User

SalamonK

Posty

113

Rejestracja

28 mar 2015, o 18:04

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: SalamonK » 3 kwie 2015, o 08:11

NIe mam pojęcia jak tam z wcześniejszymi postami, ale jeśli o mnie chodzi to jestem z krwi i kości właścicielem i sprzedawcą w sklepie internetowym :P więc musiałem zainwestować w mailing z bazą odbiorców i tak skomponowany, żeby nie trafiał do kosza i popróbowałem, to się mogę wrażeniami podzielić. Nikomu złej reklamy robić nie będę, bo może tylko ze mną współpraca jakoś nie szła, albo ktoś miał gorszy miesiąc...nie wiem. W każdym razie mogę powiedzieć, kto w rankingu wypadł najlepiej i z kim nawiązałem stałą współpracę. To www.e-printec.com.pl, głównie dlatego, że (poza większym ruchem na stronie ofkors) raporty jakie przedstawiają po wykonaniu zadania dają mi realny obraz tego co dzieje się w moim sklepie i każdy ogarnięty właściciel może z tego wyciągnąć duuużo wniosków na przyszłość i kreować dalszy biznesplan.
no avatar
User

TadekNiejadek

Posty

115

Rejestracja

7 mar 2015, o 21:20

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: TadekNiejadek » 4 kwie 2015, o 13:08

Haha :D nagle poznikali spamerzy :P ja tam wprawdzie nie wiem jak z raportami w printecu ale kupowałem u nich bazę danych, to wiem tyle, że aktualizacja 24/7 automatyczna. Dodaje nowe rekordy i usuwa też nieaktualne co jest dla mnie kompletnym zaskoczeniem, bo raczej to rzadko spotykane.
Awatar użytkownika
User

BusinessWeb

Posty

2

Rejestracja

20 kwie 2015, o 06:07

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: BusinessWeb » 20 kwie 2015, o 06:19

Witam serdecznie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy BusinessWeb.
Pomagamy właścicielom małych firm w promowaniu się w internecie. Stawiamy przede wszystkim na rezultaty dlatego staramy się jak najlepiej poznać Naszych klientów i ich potrzeby. Kompleksowo opiekujemy się marketingiem internetowym od bardzo dawna co daje nam przewagę nad innymi firmami. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu poprzez formularz dostępny na stronie lub telefon - 531 429 621 Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: moris » 17 lip 2015, o 03:49

Reklama w sieci jest jak najbardziej na tak ale nie warto skupiac się tylko na niej. Co z plakatami, ulotkami, bilbordami? Jak dla mnie są równie skuteczne jak pozycjonowanie czy inne formy reklamy. Jeśli nie wiesz jak się promować możesz zgłosić się do http://is-pl.eu/pl/ na pewno ci doradzą i pomogą wybrać najlepszą reklamę. Maja za sobą wiele lat doswiadczenia.
no avatar
User

Melonik

Posty

265

Rejestracja

19 wrz 2014, o 15:55

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: Melonik » 17 lip 2015, o 19:17

Każdy chce wypromować swoją firmę ale nie każdy wie jak. Dlatego też jak nie posiadamy takich umiejętności to warto skorzystać z pomocy firmy marketingowej takiej jak ta http://is-pl.eu/pl/ . Będziemy dzięki temu mieć pewność że pozytywnie odbiorą nas klienci.
no avatar
User

startupbox

Posty

3

Rejestracja

23 lip 2015, o 12:30

Re: Wypromuj swoją firmę w internecie

Postautor: startupbox » 23 lip 2015, o 12:46

Wypromować firmę można na wiele sposobów. Można zapłacić firmie specjalistycznej, która zrobi to za nas lub własnymi siłami poświęcając swój czas. Podstawa reklamy firmy to posiadanie strony internetowej - jej optymalizacja i pozycjonowanie. Następnym krokiem będzie dodawanie opisów firmy/strony internetowej do katalogów, wyszukiwarki Google, spisów branżowych. Ja ze swojej strony mogę polecić serwis internetowy StartupBox.pl, który umożliwia dodanie opisu startupu/firmy, publikowanie artykułów na blogu a także wymianę opinii na forum. Nie zapomnij także założyć konta w serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter i Google+. Niech wszyscy usłyszą o Twojej firmie!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.123s | 14 Queries | GZIP : Off ]