wyposażenie do sklepu

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Mrs. Smith

Posty

115

Rejestracja

27 wrz 2017, o 07:11

wyposażenie do sklepu

Postautor: Mrs. Smith » 31 paź 2018, o 13:07

Witam , ja zakładam sklep z odzieżą przeważnie to bedą płaszcze i kurtki. Jest to biznes zawsze opłacalny cały rok.
Znalazłam na forach firmę , która się zajmuję wyposażeniem http://www.alvis.com.pl/. Zakupiłam kilka regałów,manekinów, wieszaków i wiele innych. Polecam
no avatar
User

tyrion90

Posty

22

Rejestracja

16 lip 2021, o 15:37

Re: wyposażenie do sklepu

Postautor: tyrion90 » 27 wrz 2021, o 19:32

Czy ktoś ma jakieś nowsze polecenia? Właśnie otwieramy z żoną własny sklep odzieżowy i tego typu namiary bardzo nam się przydadzą.
no avatar
User

daria2040

Posty

14

Rejestracja

19 sie 2021, o 13:09

Re: wyposażenie do sklepu

Postautor: daria2040 » 27 wrz 2021, o 19:38

Myślę, że ja mogę pomóc. :) Firma Bemarc z Jasina zajmuje się produkcją mebli przeznaczonych do sklepów, w tym właśnie sklepów odzieżowych. Miałam okazję korzystać z ich usług i mogę ich serdecznie polecić - do każdego klienta podchodzą indywidualnie i dopasowują się do jego wizji i potrzeb, dbają o funkcjonalną i wygodną aranżację przestrzeni sklepu, zwracają uwagę na szczegóły. Myślę, ze kontakt z nimi będzie bardzo dobrym posunięciem i zdecydowanie ułatwi Wam start z nowym biznesem. Powodzenia!
no avatar
User

stoperek

Posty

3530

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: wyposażenie do sklepu

Postautor: stoperek » 3 paź 2023, o 16:12

Warto również zastanowić się nad przebudową sklepu która poprawi jego funkcjonalność i wizerunek a co za tym idzie przyciągnie większą liczbę klientów. W tym zakresie możecie śmiało skorzystać z usług oferowanych przez Shop Projekt. Oferują profesjonalne prace remontowe, modernizacyjne i adaptacyjne. Współpraca z nimi odbywa się na najwyższym poziomie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]