Wyposażenie biura

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Unima

Posty

203

Rejestracja

1 sie 2014, o 09:59

Re: Wyposażenie biura

Postautor: Unima » 27 sie 2015, o 09:34

bask pisze:Classic meble są chyba najlepsze ;) u nas mamy wszystkie biura wyposazone przez nich

Oj tak, zgadzam sie w 100%. My też robilismy u nich i bardzo ladnie nam zrobili :)
no avatar
User

mariusz

Posty

1

Rejestracja

27 sie 2015, o 10:17

Re: Wyposażenie biura

Postautor: mariusz » 27 sie 2015, o 10:19

Warto zadbać o wygląd biura bo świadczy ono w pewien sposób o nas samych
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Wyposażenie biura

Postautor: moris » 7 wrz 2015, o 08:58

Ja mam dość dobrze wyposażone biuro ale chcę się go pozbyć bo za dużo mnie kosztuje... Coraz częściej myślę o wynajęciu miejsca do pracy w centralny.co Jest tam spora przestrzeń do pracy, dostęp do sal konferencyjnych i wirtualnego adresu. Koszty wynajmu są znacznie mniejsze niż w przypadku biura.
no avatar
User

moris

Posty

65

Rejestracja

21 lip 2014, o 15:55

Re: Wyposażenie biura

Postautor: moris » 8 wrz 2015, o 06:49

W niektórych biurach warto mieć kasę fiskalną np z http://sklep.kotrak.pl/ Jeśli ktoś jest księgowym, prawnikiem lub lekarzem to powinien posiadać taką kasę. Przynajmniej ja tak sądzę. A wy jak uważacie?
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Wyposażenie biura

Postautor: aisha » 22 wrz 2015, o 07:19

Ja w swoim biurze mam drukarkę fiskalną. Zastanawiam się teraz nad zakupem programu Rachunek Small Business od Mega Tech. Z tego co wiem pozwala on na zdefiniowanie własnego sposobu numerowania rachunku, drukowanie zestawień i wystawianie m.in rachunku proforma i rachunku korygującego.
no avatar
User

luizah

Posty

17

Rejestracja

25 wrz 2015, o 08:00

Re: Wyposażenie biura

Postautor: luizah » 25 wrz 2015, o 08:15

U mnie w pracy są meble z ikei i część z brw. Może i są pospolite, ale wyglądają fajnie :D
no avatar
User

kuczanna

Posty

3

Rejestracja

24 wrz 2015, o 13:41

Lokalizacja

Katowice

Re: Wyposażenie biura

Postautor: kuczanna » 25 wrz 2015, o 09:33

Niszczarkę, trzeba mieć, zdjecie swoich dzieci, kwiaty, i dobrą przyjemną kolorystykę wnętrza, jak pomaranczowy. :) Tak stworzyłam moje biuro rachunkowe. No i właściwie cała reszta o której tu piszecie... :)
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Wyposażenie biura

Postautor: aisha » 1 paź 2015, o 18:26

Ja ostatnio zaopatrzyłam sie w programy tv online. Pracuję w domu i podczas przerw od pracy trochę mi się nudziło. Teraz mogę nadrabiać serialowe zaległosci. Poza tym planuję kupić nowy fotel i biurko, bo mój kręgosłup ostatnio szwankuje i potrzebuję wygodniejszego miejsca do pracy.
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Wyposażenie biura

Postautor: samotna » 2 paź 2015, o 12:52

Warto też zainteresować się bardzo dobrym programem Faktura Small Business. Za jego pomocą wystawiasz wszelkiego rodzaju faktury. Ale również otwierasz kartotekę klientów, czy materiałów. Żadna księgowa nie będzie miała problemu z obsługą tego programu.
no avatar
User

Gleniowa

Posty

303

Rejestracja

25 kwie 2014, o 14:33

Re: Wyposażenie biura

Postautor: Gleniowa » 14 paź 2015, o 14:54

Według mnie do wyposażenia biura powinno się jeszcze zaliczać jakiejś konkretne oprogramowanie , które usprawni działania firmy. Wydaje mi się, ze to http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/baas/ bardzo pomaga przy wszelakiej organizacji. Korzystanie w takich rozwiązań w każdej firmie dobrze wpływa na jej funkcjonowanie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.201s | 12 Queries | GZIP : Off ]