Wyposazenie biura

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Shan.com.pl

Posty

8

Rejestracja

2 lut 2017, o 11:15

Re: Wyposazenie biura

Postautor: Shan.com.pl » 2 lut 2017, o 11:25

Szeroki wybór wielu ciekawych artykułów do wyposażenia swojego biura, znajdziecie także na naszej stronie Shan.com.pl gdzie teraz mamy dodatkowe promocje i rabaty, warto zerknąć :)
Awatar użytkownika
User

Ellma19

Posty

5

Rejestracja

5 lut 2017, o 19:00

Re: Wyposazenie biura

Postautor: Ellma19 » 5 lut 2017, o 19:32

Dzięki za wszystkie propozycje ;) Na pewno mi się to przyda ;)
Żyłam bez celu, a więc tak, jakby mnie nie było.
no avatar
User

zuzka

Posty

66

Rejestracja

6 lut 2016, o 12:06

Re: Wyposazenie biura

Postautor: zuzka » 7 lut 2017, o 18:12

Możesz pójść dalej i zainwestować w drukarkę 3d. Nawet te najprostsze zrobią wrażenie na klientach. Zobacz na http://www.cadxpert.com.pl/ - na bank doradzą Ci co wybrać, zaproponują tez odpowiednie oprogramowanie, by w pełni móc prezentować swoje osiągnięcie w 3d.
Awatar użytkownika
User

Roku88

Posty

67

Rejestracja

2 lut 2017, o 16:57

Re: Wyposazenie biura

Postautor: Roku88 » 8 lut 2017, o 17:03

Ja bym o to zapytał jakiegoś specjalistę :) Mi się wydaje, że to może być najlepsze możliwe rozwiązanie :)
Chyba wiem, jak brzmi najczęstsze kłamstwo, stwierdziła Vanessa. "Nic mi nie jest".
no avatar
User

laspas2

Posty

5

Rejestracja

14 kwie 2017, o 14:48

Re: Wyposazenie biura

Postautor: laspas2 » 14 kwie 2017, o 14:57

Na pewno komputer czy drukarka są niezbędne. Wolę laptopy, bo one na pewno są wygodniejsze do obsługi.
pokrowiec na tablet http://www.inbag.pl
Awatar użytkownika
User

Barth

Posty

5

Rejestracja

15 kwie 2017, o 13:15

Re: Wyposazenie biura

Postautor: Barth » 1 maja 2017, o 16:29

U mnie niezbędne są też plotery... Tak przy okazji - czy znacie może jakiś sensowny serwis ploterów. Ja znam póki co tylko taki serwis ploterów HP...
Intuicja to jedynie suma drobnych, ale całkiem konkretnych rzeczy, którym mózg nie zdążył jeszcze nadać nazwy.
no avatar
User

adik356

Posty

359

Rejestracja

8 cze 2016, o 08:28

Re: Wyposazenie biura

Postautor: adik356 » 29 maja 2017, o 11:33

Oj takich urządzeń to będzie mnóstwo. Wiele zależy od specyfiki firmy i branży, ale taki uniwersalny sprzęt to np. niszczarki (tu wiem, że np. niszczarki Kobra są popularne), bindownice, laminatory czy gilotyny. Tego typu urządzenia potrzebne będą w każdym biurze. Przed zakupem warto zapoznać się ze specyfikacją techniczną poszczególnym modeli i wybrać te, o wysokich i odpowiadających nam parametrach technicznych.
no avatar
User

grazyna652

Posty

7

Rejestracja

8 lut 2017, o 10:18

Re: Wyposazenie biura

Postautor: grazyna652 » 29 maja 2017, o 20:06

W biurze przyda się wiele rzeczy: komputer, biurko, szafki, więcej szafek, tona długopisów, masa papieru, drukarka, niszczarka, fotel, łóż... tego nie było :P Może też się przydać przewód koncentryczny do łączenia audio-video.
no avatar
User

magda906

Posty

18

Rejestracja

6 cze 2016, o 07:10

Re: Wyposazenie biura

Postautor: magda906 » 31 maja 2017, o 08:00

Jeśli chodzi o te niszczarki to także niszczarki biurowe Wallnermożna polecić w temacie. Produkty tej marki cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale także m.in. w Czechach, Słowacji czy na Ukrainie. Firma ma doświadczenie w produkcji takich narzędzi, a do tego te niszczarki kupić można w bardzo korzystnej cenie. W każdym biurze niezastąpione.
no avatar
User

Remek

Posty

84

Rejestracja

10 sie 2016, o 14:35

Re: Wyposazenie biura

Postautor: Remek » 8 cze 2017, o 22:16

Niezbędnym elementem w moim biurze jest ploter. Używam go codziennie, dlatego postanowiłem, że muszę go mieć. Nie jest to może urządzenie, które znajduję się w każdej firmie, ale uważam, że lepiej jest kupić sobie swój niż co chwilę jeździć do drukarni. To było męczące i czasochłonne. Posiadam ploter Epsona i śmiało mogę go polecić, działa bez zarzutów. Znalazłem go w jednym z rankingów sprzedaży http://atptc.com/ploter-do-biura/ i zdecydowałem się na kupno i nie żałuję ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.110s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron