Wypadek w pracy a dobry chirurg

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: Kocica » 4 wrz 2013, o 08:57

Czy jeśli ważny dla firm pracownik miał spory wypadek w pracy,
to pracodawca może ściągnąć dla niego najlepszego chirurga poza kolejką NFZ (np ktoś z bazy polecani chirurdzy) i wciągnąć sobie to leczenie/wizyty/operację w koszt firmy?
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: Urban30 » 7 sty 2014, o 18:00

W koszty to chyba nie, ale myślę, że takie działanie dla szefa będzie i tak opłacalne, skoro to taki dobry pracownik
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

ninja_84

Posty

312

Rejestracja

28 lis 2017, o 07:54

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: ninja_84 » 27 lis 2019, o 07:24

Też miałam wypadek przy pracy, ale w moim przypadku potrzebny był chirurg ortopeda bo niestety wypadek był bardzo poważny i sporo czasu upłynęło nim znowu byłam w pracy.
Wszystko co powinienieś wiedzieć o pieniądzach znajdziesz tutaj: http://mojepieniadze.net.pl/
no avatar
User

kazik100

Posty

48

Rejestracja

27 mar 2017, o 16:36

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: kazik100 » 19 sty 2020, o 00:26

Sam chciałbym wiedzieć czy to możliwe. To znaczy prywatnie zawsze szybciej pójdziemy na zabieg, a jeśli firma zaproponuje zapłacić za koszty leczenia to nie powinno być problemów. Także przy okazji powinni kupić coś do rehabilitacji np. ze sklepu https://www.sklepmedyczny24.eu/ by pracownik szybciej wrócił do pracy.
no avatar
User

miranda

Posty

9

Rejestracja

16 sty 2020, o 09:32

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: miranda » 7 lut 2020, o 10:18

Mój tato miał wypadek w pracy i niestety szef nie ściągnął dla niego najlepszego chirurga w mieście, hehe. No musiał sobie jakoś sam poradzić. Na szczęście znalazł znakomitą pomoc i opiekę, najpierw musiał zrobić USG barku w Gdańsku, a później udać się do specjalisty. Oby to był ostatni raz kiedy przydarzył mu się jakiś wypadek w pracy...
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: danny4231 » 1 mar 2020, o 00:19

Po wypadku w pracy pozostała mi spora blizna. To było oczywiste, iż jej wycięcie będzie konieczny ruchem. Zadanie te i to natychmiast zrealizowali sofimed.pl/oferta/chirurgia-chirurgia-onkologiczna-krakow/ . W kolejce do NFZ z pewnością bym spędziła całe wieki - a przecież nie o to chodzi.
no avatar
User

calis

Posty

82

Rejestracja

19 maja 2017, o 17:19

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: calis » 29 kwie 2020, o 19:51

Jeśli się nie mylę to po wypadku w pracy należy się pełne wynagrodzenie na czas rekonwalescencji. Prócz tego nalezy się odszkodowanie a nawet zadośćuczynienie. Pomów w tym może poznańska kancelaria eventum która od wielu lat dochodzi godziwych odszkodowań i robi to z dobrym skutkiem.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1564

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Wypadek w pracy a dobry chirurg

Postautor: krystynaaa » 18 paź 2023, o 07:22

W niedawnej przeszłości odkryłam na stronie http://www.zdrowie-publiczne.pl/czepek- ... tosowanie/ odzież chirurgiczną. Jestem zachwycona jej starannym wykonaniem oraz komfortem noszenia. Wydaje mi się, że to może być trafny wybór.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.161s | 14 Queries | GZIP : Off ]