wynajęta sala co zrobić?

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

Dawid Kowalski

Posty

40

Rejestracja

3 lip 2009, o 13:44

wynajęta sala co zrobić?

Postautor: Dawid Kowalski » 11 kwie 2010, o 13:46

Mam wynajętą salę na 140 osób z małą sceną, stołami i krzesłami, zapleczem kuchennym, sanitarnym (2 toalety). Sala znajduje się w centrum miasta (Wrocław) - co można tam zrobić, żeby wyjść na +? Sama sala kosztowała tak naprawdę groszę jak na takie warunki i lokalizacje (500zł). Chciałem tam zrobić "studencką" imprezę karnawałową i musiałem odwołać (praktycznie 0 chętnych) udało mi się jednak przesunąć termin na kwiecień-maj. Impreza karnawałowa miała kosztować 47zł/os w tym alkohol (wódka i wino) , jedzenie (suche zakąski), soki, dJ, ochrona, no i sala oczywiście.
no avatar
User

Mały biznesmen

Posty

8

Rejestracja

26 mar 2010, o 16:27

Re: wynajęta sala co zrobić?

Postautor: Mały biznesmen » 12 kwie 2010, o 19:16

:D Kolego ładna miejscówa, Możesz przedać z zyskiem, albo nadal wynajmowac do : 18stek, 50lecie małżeństwa, bogaci będą mieli urodziny, śluby itp:) Ile bedzie mnie kosztowało wynajęcie twojej sali, a tak po koleżeńsku też się nazywam kowalski tylko że Karol
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: wynajęta sala co zrobić?

Postautor: bizz » 17 lut 2016, o 09:26

Warto zadbać o to by oferowane drinki były pomysłowe. Na stronie http://www.lubuskibrand.pl/przepis/id/83/dirty-martini/ znajdziecie pomysły na drinki, które z pewnością mogą was zaciekawić. Zajrzyjcie sobie na te stronę, a z pewnością znajdziecie tutaj mnóstwo przepisów na ciekawe drinki.
no avatar
User

kinga.andrzejczuk

Posty

1

Rejestracja

24 wrz 2023, o 08:58

Re: wynajęta sala co zrobić?

Postautor: kinga.andrzejczuk » 24 wrz 2023, o 09:05

Wysoka jakość alkoholu zapewnia lepszy smak i gładkość napojów alkoholowych serwowanych na przyjęciu weselnym. "HurtowniaWodki.pl" oferuje szeroki wybór wódek różnych marek i smaków, co pozwala dopasować trunki do różnych gustów gości weselnych. Zajrzyjcie na ich stronę internetową https://hurtowniawodki.pl/wodka-na-wesele/
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.105s | 14 Queries | GZIP : Off ]