wymiana walut online

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

Juziuu33

Posty

1

Rejestracja

28 mar 2018, o 10:01

Re: wymiana walut online

Postautor: Juziuu33 » 28 mar 2018, o 10:08

Ja również serdecznie polecam https://ekantor.pl/. Można wymienić pieniądze o każdej porze. Jest szybko i tanio.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 25 kwie 2018, o 22:46

To fakt, że zalety e-kantorów najczęściej z góry negują osoby które nie miały z tym styczności w praktyce. Tymczasem nowe technologie,, pojawiają się w każdej branży, a kantor online jest praktycznie odzwierciedleniem elektronicznej bankowości jeśli przyjrzymy się funkcjonalnościom i zabezpieczeniom, tyle że kursy są najczęściej korzystniejsze niż w bankach i koszt niższy za przewalutowanie. Lepiej najpierw spróbować w teki sposób kupić walutę niż się uprzedzać.
no avatar
User

areklat

Posty

3

Rejestracja

20 maja 2018, o 16:27

Re: wymiana walut online

Postautor: areklat » 22 maja 2018, o 18:56

Super, dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym temacie :) Z całą pewnością przydadzą mi się one :)
Może wariat to po prostu członek jednoosobowej mniejszości.
no avatar
User

oskarekwwa

Posty

126

Rejestracja

3 lip 2016, o 20:28

Re: wymiana walut online

Postautor: oskarekwwa » 26 maja 2018, o 12:35

Ja obecnie już w ogóle nie korzystam z kantorów stacjonarnych. Dla mnie kantory w sieci są dużo korzystniejsze. jestem przed wczasami i szukam najkorzystniejszego kursu euro. Póki co tutaj https://www.walutomat.pl/kursy-walut/eur-pln/ jest najlepszy.
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Re: wymiana walut online

Postautor: robinrojek » 26 maja 2018, o 18:58

Ja w ostatnim czasie szukałem funta po korzystnym kursie. Przejrzałem kilka kantorze w sieci i zdecydowałem się na wymianę w tym kantorze https://internetowykantor.pl/kurs-funta/ . Zawsze takim sposobem coś można zaoszczędzić.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 30 maja 2018, o 10:36

To prawda, koszty są sporo niższe w internetowych kantorach. Ostatnio jak wymieniałem walutę przez kantor online spread wynosił mniej niz 2 grosze, w stacjonarnych najczęściej kilkadziesiąt. Poza tym sam komfort, żadnego pośpiechu i niepotrzebnych nerwów, kantor jest dostępny całą dobę, mogę więc zawsze w dogodnym dla siebie momencie skorzystać z przewalutowania.
no avatar
User

wojo

Posty

19

Rejestracja

27 mar 2015, o 10:44

Re: wymiana walut online

Postautor: wojo » 5 cze 2018, o 22:31

Kantory online sa coaz popularniejsze bo kursy maja lepsze niż stacjonarne. No i wygoda lepsza. Ja wymieniam w PlusKantor http://www.pluskantor.pl/ najczęsciej bo ma najniższe kursy i wychodzi mi najtaniej
no avatar
User

maniek58

Posty

3

Rejestracja

10 cze 2018, o 09:26

Re: wymiana walut online

Postautor: maniek58 » 10 cze 2018, o 09:28

Znacie jakies forum na którym wymieniają ?
Nasze Biuro Biuro Rachunkowe pomoże w wystawieniu faktur zgodnie z obowiązującymi przepisami, jeśli zdaży się pomyłka (nie myli się tylko ten, kto nic nie robi) pomoże wybrnąć i naprawić błęby, wystawimy fakturę korygującą lub notę. Nie ma błędu którego nie da się naprawić.
no avatar
User

Hydrografika.biz.pl

Posty

13

Rejestracja

19 cze 2018, o 10:55

Re: wymiana walut online

Postautor: Hydrografika.biz.pl » 19 cze 2018, o 11:09

Wymiana waluty w kantorze online faktycznie jest bezpieczna? Pytam bo coraz więcej osób ma pozytywne opinie i cenowo wygląda to bardzo korzystnie. Sam nigdy nie wymieniałem waluty w ten sposób.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 29 cze 2018, o 11:38

Tak, jak najbardziej. Kantor online działa od strony technicznej tak jak bankowość elektroniczna, dysponuje takimi samymi zabezpieczeniami, a więc m.in. szyfrowane połączenie, kody SMS do uwierzytelniania transakcji. Na mail też otrzymuję się natychmiast potwierdzenie każdego przewalutowania.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.079s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron