wymiana walut online

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 24 paź 2017, o 21:16

Temat akcji giełdowych może być ciekawy, specjalnie się nie interesowałem tym do tej pory ale może warto? A z wymiany waluty przez kantor online korzystam cały czas i zauważyłem że można też przy okazji zarobić, np. na programie partnerskim co nieco się udało + cashback pozwala mi dodatkowo oszczędzać.
no avatar
User

milena_w

Posty

212

Rejestracja

3 lis 2016, o 11:21

Re: wymiana walut online

Postautor: milena_w » 21 lis 2017, o 23:35

Z pewnością decydując się na wymianę walut online można liczyć na lepszy kurs niż w kantorach stacjonarnych. Tutaj: http://rankingkantorow.pl znajduje się ranking kantorów, który wskazuje, którymi firmami powinniśmy zainteresować się najbardziej.
no avatar
User

Kemp

Posty

89

Rejestracja

19 gru 2016, o 18:03

Re: wymiana walut online

Postautor: Kemp » 23 lis 2017, o 18:44

Moim zdaniem  https://internetowykantor.pl/kurs-euro/ jest nnajlepszy, w szczegolnosci kurs euro dobrze sie prezentuje
no avatar
User

Sebastian77

Posty

62

Rejestracja

19 paź 2017, o 08:23

Re: wymiana walut online

Postautor: Sebastian77 » 26 lis 2017, o 20:34

wymiana walut jest nieopłącalna
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 8 sty 2018, o 01:59

Jak trzeba to trzeba, a są takie sytuacje, niektórzy muszą regularnie wymieniać, np. w firmach albo na spłatę kredytu. Wymiana najbardziej opłacalna jest jeśli znajdziemy dobry kantor online, a to wcale nie jest trudne. Są zarówno korzystniejsze kursy jak i niższy koszt, nie przepłaca się też za przelew , często nawet bywa darmowy.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: wymiana walut online

Postautor: bizz » 22 sty 2018, o 15:31

Przed wymianą walut zawsze warto sprawdzić sobie czy aktualny kurs w kantorze jest dla nas korzystny. Jak to zrobić opisane jest na https://ekantor.pl/kurs-euro-w-kantorac ... im-kupisz/ . Myślę, że warto poczekać na moment, w którym to kurs będzie dla nas najkorzystniejszy.
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 6 lut 2018, o 23:04

Jesli można poczekać, to oczywiście że warto:) Najlepsze w tym wszystkim jest to, że kantor online na bieżąco publikuje wartości giełdowe kursów, mnie nawet są przesyłane informacje na mail, więc w każdej chwili można nie tracąc czasu sprawdzić, porównać, bezstresowo zdecydować i wymienić- ja mam dostęp całodobowy to realizacji przewalutowań:)
no avatar
User

parti

Posty

1

Rejestracja

6 lut 2018, o 21:12

Re: wymiana walut online

Postautor: parti » 7 lut 2018, o 15:15

Opłaca się to :)
no avatar
User

qbis88

Posty

159

Rejestracja

12 wrz 2017, o 19:23

Re: wymiana walut online

Postautor: qbis88 » 8 mar 2018, o 23:15

Zdecydowanie potwierdzam, ani razu nie byłam zawiedziony przewalutowaniem realizowanym przez kantor online, ponadto jest to też dobre miejsce żeby realizować płatności , np. do kontrahentów czy na spłatę kredytu. Omijamy w ten sposób przelew do własnego banku, a więc kolejna oszczędność na kosztach i czasie.
no avatar
User

heniutek

Posty

46

Rejestracja

11 lip 2017, o 19:05

Re: wymiana walut online

Postautor: heniutek » 24 mar 2018, o 18:51

Jak ja uwielbiam, jak ktoś mówi, że go takie kantory nie przekonują - mimo, że większość z tych osób nigdy z takiego kantoru nie korzystała. Powinni wypowiadać się ci, którzy jakieś doświadczenie, chociażby jednostkowe, już mieli. Ja sam korzystam aktywnie z kantorów i prawdę powiedziawszy z czystym sumieniem mogę polecić tylko jeden - http://www.trejdoo.com/. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim kurs walut - bardzo korzystny; łatwość obsługi no i szybkość transakcji. W niektórych kantorach czeka się kilka godzin, tutaj na szczęście temat jest załatwiany w kilka chwil.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 14 Queries | GZIP : Off ]