Wstydliwy problem

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

robinrojek

Posty

126

Rejestracja

23 paź 2016, o 19:44

Wstydliwy problem

Postautor: robinrojek » 24 lis 2016, o 15:54

Ktoś z bliskiego mi otoczenia zaczął cierpieć na nietrzymanie moczu. Niestety życie z tym nie jest łatwe, ponieważ człowiek staje się wycofany i nie ma ochoty nawet na wyjścia z domu. Zacząłem przeglądać strony w sieci i znalazłem artykuł, w którym znalazłem odwiedzi na wiele nurtujących mnie pytań http://www.tena.pl/kobiety/centrum-info ... nia-moczu/
no avatar
User

spioszek

Posty

14

Rejestracja

24 paź 2016, o 22:10

Re: Wstydliwy problem

Postautor: spioszek » 24 lis 2016, o 19:30

no, niestety często kobiety w ciąży spotykają się z tym problemem.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Wstydliwy problem

Postautor: karla » 26 lis 2016, o 10:24

Nietrzymanie moczu można już podobno skutecznie leczyć, podobnie jak zaparcia, na które skuteczny jest dicopeg, dzięki niemu wiele z nas uniknęło hemoroidów powstających w wyniku nie leczonych zaparć.
no avatar
User

majja

Posty

91

Rejestracja

23 lip 2016, o 17:27

Re: Wstydliwy problem

Postautor: majja » 28 lis 2016, o 20:42

Nietrzymanie moczu trzeba leczyć. Zajmują się tym urolodzy, często z dużym powodzeniem. Ja po porodzie mam taki problem od jakiegoś czasu, zapisałam się na wizytę w poradni urologicznej w mojej przychodni Panorama w Radzyminie. Od niedawna funkcjonuje właśnie, już nie miałam jakich wymówek sobie robić. Jestem pewna, że jak już przełamałam wstyd leczenie też pomoże.
no avatar
User

greta44

Posty

193

Rejestracja

9 lip 2018, o 08:36

Re: Wstydliwy problem

Postautor: greta44 » 26 maja 2020, o 18:21

można leczyć, gorzej jak przytrafia się osobie starszej wtedy niestety wiele można nie zdziałać, ale można na tyle dobrać produkty higieniczne, że będzie to mało uciążliwe, w DOZie kupuję pieluchomajtki, pomogli mi dobrać i mają też darmowe próbki żeby sprawdzić jakie odpowiadają
no avatar
User

Ania

Posty

163

Rejestracja

14 sie 2018, o 19:45

Re: Wstydliwy problem

Postautor: Ania » 5 lip 2022, o 12:18

karla pisze:Nietrzymanie moczu można już podobno skutecznie leczyć, podobnie jak zaparcia, .

No tak, zaparcia to też wstydliwy problem, a w dodatku bardzo uciążliwy i obciążający organizm. Mi na wszelkiego typu zaparcia (czy to spowodowane stresem, czy złym odżywianiem się, czy zmianami hormonalnymi) pomagają czopki eva qu. Super skuteczne, bardzo szybko działają, ale nie gwałtownie (nie dają efektu przeczyszczającego, rozmiękczają zalegający kał i pozwalają na normalne, bezbolesne wypróznienie).
no avatar
User

stoperek

Posty

3552

Rejestracja

16 kwie 2021, o 13:51

Re: Wstydliwy problem

Postautor: stoperek » 20 paź 2022, o 19:24

W sytuacji kiedy coraz częstszym problem staje się nietrzymanie moczu warto jest zaopatrzyć się w odpowiednie produkty medyczne. Osobiście polecam zakupy w sprawdzonym sklepie internetowym https://chlonne24.pl/majtki-chlonne. W tym miejscu znajdziecie wszelkie niezbędne artykuły przez majtki chłonne, pileuchomajtki, podkłady aż po produkty pomagające w codziennej pielęgnacji. Spotkacie się tam nie tylko z bogatą ofertą ale również profesjonalnym podejściem do klienta i ogromną wiedzą pracowników w tej dziedzinie. Szczerze ich polecam.
no avatar
User

troll8

Posty

211

Rejestracja

10 mar 2017, o 15:45

Re: Wstydliwy problem

Postautor: troll8 » 6 mar 2023, o 16:48

W temacie na pewno może pomóc dr Barbara Blicharczyk. Pomogła mojej koleżance, ma naprawdę sprawdzone metody działania, po za tym pomogła wielu kobietom w tej sprawie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.077s | 12 Queries | GZIP : Off ]