wspaniała obrączka ślubna

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

wspaniała obrączka ślubna

Postautor: lerbenz » 29 wrz 2018, o 15:53

Znalezienie obrączki ślubnej było dla was dużym wyzwaniem? Muszę przyznać, że dla nas zajmuje to już dużo czasu, a nadal nie znaleźliśmy takiego modelu, który by się nam spodobał i zapadł w pamieć.
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: wspaniała obrączka ślubna

Postautor: Apol » 2 paź 2018, o 16:59

Ja miałam właśnie zupełnie inną sytuację. Gdy my kupowaliśmy obrączki, to zbyt wieli mi się spodobało, więc też sporo mi zajęło zanim się zdecydowałam, ale jak najbardziej różnorodność była zadowalająca.
no avatar
User

lerbenz

Posty

152

Rejestracja

19 maja 2018, o 08:27

Re: wspaniała obrączka ślubna

Postautor: lerbenz » 4 paź 2018, o 08:52

Co pomogło Ci w podjęciu decyzji? Kierowałaś się jakimiś chami, lub coś w tym stylu?
no avatar
User

Apol

Posty

256

Rejestracja

26 cze 2015, o 08:52

Re: wspaniała obrączka ślubna

Postautor: Apol » 5 paź 2018, o 11:15

Po prostu poszliśmy wraz z mężem do salonu https://www.ring4you.eu/ i tam powiedzieliśmy jaki styl nam się podoba, a pracownicy sklepu sami dobrali najlepsze obrączki i przedstawili je nam. Dzięki temu szukanie obrączek zakończyło się sukcesem..
no avatar
User

KrzyśkuPiętko

Posty

9

Rejestracja

22 mar 2021, o 13:05

Re: wspaniała obrączka ślubna

Postautor: KrzyśkuPiętko » 12 kwie 2021, o 10:37

lerbenz pisze:Znalezienie obrączki ślubnej było dla was dużym wyzwaniem? Muszę przyznać, że dla nas zajmuje to już dużo czasu, a nadal nie znaleźliśmy takiego modelu, który by się nam spodobał i zapadł w pamieć.

To zadedykowanie nie było łatwe zadanie, szukaliśmy ponad miesiąc i w Internecie i w sklepach stacjonarnych, w końcu kupiliśmy na ekokarat.pl, mają konkurencyjne ceny :) osobiści bardzo polecam, nasze są śliczne i porządnie wykonane. Ale wiadomo rozmiar najlepiej doszacować ze specjalistą.
no avatar
User

julka00

Posty

108

Rejestracja

21 maja 2018, o 17:48

Re: wspaniała obrączka ślubna

Postautor: julka00 » 28 gru 2022, o 10:50

My swoje wymarzone obrączki kupiliśmy w Siudek Jewellery i jesteśmy nimi zachwyceni. Są pięknie wykonane i idealnie pasują, także bardzo polecam.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.186s | 12 Queries | GZIP : Off ]