Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: EmilCh » 2 wrz 2022, o 07:43

Witam!
Szukam wysokiej jakości w zakresie wózków widłowych, platform i podnośników do magazynu. Macie może dla mnie jakieś konkretne informacje i na co warto zwrócić uwagę od strony parametrów technicznych oraz oczywiście dostępności modeli zarówno nowych, jak i używanych? Będę wdzięczny za wszystkie konkrety :)
no avatar
User

Konek

Posty

400

Rejestracja

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: Konek » 5 wrz 2022, o 11:02

Tutaj na pewno warto wspomnieć o firmie Lemarpol, która posiada jeden z największych wyborów sprzętu magazynowego zarówno nowego i używanego. Jednocześnie licząc przy tym na konkurencyjne ceny, dobre oferty wynajmu i leasingu. Najlepiej wybrać się samodzielnie, sprawdzić ofertę i porozmawiać z obsługą. Myślę, że na tej współpracy się po prostu nie rozczarujcie.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: MaciejK » 6 wrz 2022, o 08:41

Jeżeli szukacie przede wszystkim wysokiej klasy paleciaków, czy platformy transportowych to na pewno warto poświęcić więcej uwagi na ofertę przygotowaną przez Lemarpol z tego co słyszałem to mają na stanie magazynowym 350 sztuk sprzętu różnego typu i wyłącznie sprawdzonych marek. Jednocześnie wsparcie serwisowe, wynajem w różnych terminach i też warto sprawdzić na mapie jak mają rozmieszczone punkty bo centrala z magazynem jest w Warszawie.
no avatar
User

Romeq77

Posty

131

Rejestracja

20 maja 2022, o 10:29

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: Romeq77 » 20 wrz 2022, o 14:42

Oczywiście, że tak. Chodzi w końcu o to, by sięgać po wsparcie, które okaże się najkorzystniejsze w przypadku Waszego biznesu. Czytałem artykuł na blogu https://wynajemwozkowwidlowych.com.pl/w ... ozyczalni/ i jestem pod wrażeniem tego, jak rozwinięty w Polsce jest rynek wynajmu wózków widłowych. A ktoś z Was miał już okazję korzystać z takich rozwiązań?
no avatar
User

EmilCh

Posty

210

Rejestracja

4 sie 2018, o 15:29

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: EmilCh » 27 wrz 2022, o 13:26

Ogromne dzięki za informacje i chętnie wezmę pod uwagę w takim razie co dokładnie posiadają w ofercie. Może w końcu uda nam się nawiązać współpracę w długim okresie. Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

Capuccinko

Posty

4

Rejestracja

27 wrz 2022, o 13:49

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: Capuccinko » 28 wrz 2022, o 05:54

super temat
no avatar
User

arabika

Posty

1275

Rejestracja

24 paź 2018, o 18:27

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: arabika » 4 paź 2022, o 14:10

Na pewno samo posiadanie magazynu jest bardzo ważną sprawą i ja jeszcze chcę dodać, że również jakiś czas temu zaczęłam szukać informacji o magazynach self storage. Myślę. że bardzo interesująco o tym napisano w https://www.tujastrzebie.pl/wiadomosci, ... 22918.html i takie sprawy zdecydowanie warto jest wiedzieć.
no avatar
User

Kis

Posty

27

Rejestracja

28 lip 2022, o 07:30

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: Kis » 12 paź 2022, o 08:07

Dokładnie, jeżeli chodzi o wybór sprzętu magazynowego i późniejszych serwisów to zdecydowanie warto skontaktować się z firmą Lemarpol, którzy działają na rynku już od wielu długich lat. Są w stanie zachować wszystkie ustalone warunki, zwracając uwagę również na dostępność wielu modeli nowych oraz używanych bezpośrednio na stanie.
no avatar
User

MaciejK

Posty

137

Rejestracja

18 lip 2018, o 13:56

Re: Wózki widłowe, platformy i podnośniki do magazynu

Postautor: MaciejK » 30 paź 2022, o 17:25

I jak już jakieś konkretne kroki w zakresie inwestycji w sprzęt magazynowy podjęliście? Jeśli tak, to czekamy na informacje!
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 12 Queries | GZIP : Off ]