Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
no avatar
User

tyrion90

Posty

22

Rejestracja

16 lip 2021, o 15:37

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: tyrion90 » 24 lis 2021, o 11:25

A ja bardzo polecam firmę Z.U.H. Wózki Widłowe Auto Gaz S.C. z okolic Szczecina - współpracuję z nimi już od długiego czasu i bardzo chwalę sobie ich rzetelność i podejście do klienta. Poza sprzedażą i wynajmem naprawdę porządnych wózków widłowych, można też liczyć na nich w kwestii profesjonalnego i dokładnego serwisu urządzeń. Naprawdę polecam każdemu, kto szuka sprawdzonej firmy tego typu.
no avatar
User

Adamus

Posty

157

Rejestracja

5 sie 2018, o 09:56

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: Adamus » 30 lis 2021, o 09:26

Ja tutaj pozostałbym przy firmie Lemarpol. Odnośnie serwisów to kompleksowo zajmują się wózkami i podnośnikami. Jednocześnie są w stanie fachowo doradzić szukając nowego sprzętu, na czym się do tej pory nie zawiodłem. No i rozbudowana sieć sprzedaży, bo można znaleźć ich punkt w większości kraju.
no avatar
User

RafałSek

Posty

142

Rejestracja

18 lip 2018, o 21:03

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: RafałSek » 30 gru 2021, o 10:47

I jak tam udało się już podjąć konkretną decyzję w zakresie współpracy z firmą Lemarpol, chętnie z twojej strony poznam dokładne spostrzeżenia szczególnie na samym początku.
no avatar
User

julia.blachnio

Posty

1

Rejestracja

10 maja 2023, o 15:56

Re: Wózki widłowe i platformy transportowe - zakup

Postautor: julia.blachnio » 10 maja 2023, o 16:04

Jedną z firm, którą mogę polecić w zakresie sprzedaży sprężarek, jest firma https://www.pneumatik.pl/. Firma ta oferuje szeroki wybór wysokiej jakości sprężarek, które są dostępne w różnych rozmiarach i konfiguracjach, co pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb klienta. Firma jest znana z doskonałej jakości swoich produktów oraz skutecznej obsługi klienta, dzięki czemu zyskała wielu zadowolonych klientów na całym świecie.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.070s | 14 Queries | GZIP : Off ]