Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ewelina76

Posty

52

Rejestracja

24 maja 2021, o 08:19

Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Postautor: ewelina76 » 23 lip 2021, o 10:51

Jeśli szukacie wózka dla dziecka to polecam https://venicci.pl/. Bardzo ładne i eleganckie kolory, wózek wcale się nie przegrzewana, ma ochronne materiały, dobrą wentylację, wygodną gondolę dla dziecka. Na razie jeszcze nie używamy spacerówki, póki co wszystko ekstra.
no avatar
User

karla

Posty

163

Rejestracja

16 paź 2016, o 11:22

Re: Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Postautor: karla » 28 lip 2021, o 12:27

Teraz nie ma problemów z zamówieniem online, na przykład x-landera,którego ja kupowałam, i tu plus dla producenta że pozwala na wypróbowanie za darmo wózka w domu, nie kupujesz wtedy w ciemno
no avatar
User

daria2040

Posty

14

Rejestracja

19 sie 2021, o 13:09

Re: Wózek dla dziecka Venicci Tinum

Postautor: daria2040 » 17 wrz 2021, o 16:15

Ja wszystkim rodzicom polecam zainteresować się wózkami od firmy Lonex z Janowa - sama mam jeden od nich, używam go cały czas i spisuje się doskonale. Jest wygodny, zarówno dla mnie, jak i dla maluszka, funkcjonalny, łatwy w obsłudze, a przy tym też elegancki - naprawdę robi świetne wrażenie. Jeśli ktoś szuka niezawodnego wózka to polecam przejrzeć ofertę firmy Lonex z Janowa, bo mają różne typy wózków, a także pozostałych akcesoriów. Wszystkie są wykonane porządnie i z dbałością o szczegóły, więc będą się sprawdzać na 5! :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.152s | 12 Queries | GZIP : Off ]