Wlasne biuro

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

HeczkoK

Posty

97

Rejestracja

22 maja 2015, o 18:16

Re: Wlasne biuro

Postautor: HeczkoK » 23 cze 2015, o 08:30

Ja tam uważam, że wirtualne biuro to świetna sprawa, oczywiście jeśli klienci nie chodzą do nas non stop;) ja korzystam z takiej opcji u Rachmistrzów z Warszawy i jestem bardzo zadowolony z takiego rozwiązania, dużo pieniędzy zaoszczędzone, bo pracuję z domu, (nie mogłem w nim zarejestrować biura) odbierają pocztę za mnie, to co ważne od razu skanują i wysyłają mailem;) jak jestem w mieście to mogę zawsze podejść z neta czy ksero skorzystać;)
no avatar
User

fotomani23

Posty

2

Rejestracja

24 cze 2015, o 08:35

Re: Wlasne biuro

Postautor: fotomani23 » 24 cze 2015, o 08:42

Na pewno posiadanie biura uwiarygodnia daną firmę - jest to komfortowy sposób na spotkania dla ubu stron. Wiem, że klienci - zwłaszcza biznesowi przywiązują wagę do takich rzeczy.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Wlasne biuro

Postautor: karolina » 27 cze 2015, o 21:08

Niestety nie każdy biznes na takie biuro może sobie pozwolić. Zwłaszcza gdy siedzibą są wielkie magazyny. i regały paletowe. Jeśli o regały chodzi, to zdecydowanie najbardziej odpowiada mi oferta regałów magazynowych w LOG-SYSTEM. Jeśli jeszcze nie przeglądaliście oferty tej firmy to bardzo polecam ich promocje- http://www.log-system.pl/promocje.html
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

beata22

Posty

158

Rejestracja

19 mar 2015, o 19:45

Re: Wlasne biuro

Postautor: beata22 » 13 lip 2015, o 10:14

Ja chcę teraz przetestować nowy system zarządzania Comarch optima http://kotrak.pl/oferta/comarch-erp-2-0 ... rp-optima/ Mam na to 60 dni i zdecyduję czy go zakupię. Fajnie że jest taka możliwość bo nie lubię wydawać pieniędzy w ciemno tym bardziej firmowych.
no avatar
User

PanPaczka_eu

Posty

13

Rejestracja

9 gru 2015, o 11:29

Re: Wlasne biuro

Postautor: PanPaczka_eu » 9 gru 2015, o 13:10

Witam Wszystkich na forum. Wirtualne biuro to przede wszystkim oszczędność,to samo zresztą dotyczy księgowości online gdzie szukając takich dobrych biur online,możemy negocjować niższe ceny,moim zdaniem to bardzo fajna opcja.
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Wlasne biuro

Postautor: sewery » 11 gru 2015, o 14:48

Jeśli otwierasz własne biuro to mogą ci być przydatne wszelakie urządzenia i akcesoria fiskalne. Sprawdź sklep https://www.dlahandlu24.pl/ mają bogaty wybór i niskie ceny.
no avatar
User

Wojtek J

Posty

173

Rejestracja

29 mar 2015, o 08:59

Re: Wlasne biuro

Postautor: Wojtek J » 28 gru 2015, o 09:15

Mając własne biuro trzeba bardzo zadbać o jego wygląd. Ono musi cieszyć oko a klient musi się w nim bardzo dobrze czuć. Trzeba odpowiednio dobrać i meble pracownicze i krzesła i dodatki. Warto pooglądać inspiracje w internecie. I podpatrzeć kto jak ma i co nam się podoba.
no avatar
User

dynamical

Posty

89

Rejestracja

29 paź 2015, o 09:33

Re: Wlasne biuro

Postautor: dynamical » 7 sty 2016, o 11:30

Ja jestem za tym, żeby jak najbardziej sobie ułatwiać. Z doświadczenie mogę polecić korzystanie z gotowych programów do księgowości. Można je dopasować do specyfiki branże. Ja np. wykorzystuje takie oprogramowanie spedycyjne: http://www.etransit.eu/ ale są jeszcze inne rzeczy. Bardzo pasuje mi takie rozwiązanie bo oprócz standardowych modułów zawiera także dopasowane stricte do prowadzonej przeze mnie działalności...
no avatar
User

Jacek87

Posty

6

Rejestracja

7 sty 2016, o 15:28

Re: Wlasne biuro

Postautor: Jacek87 » 7 sty 2016, o 15:50

Witam na forum. Jeżeli chodzi o własne biuro to z doświadczenia wiem,że czasem naprawdę ciężko jest wszystko ogarnąć,więc przyda Ci się wsparcie IT,a to oferuje Mobivoice.pl u nas w firmie znakomicie się sprawdza.
no avatar
User

trusz

Posty

4

Rejestracja

20 sty 2016, o 00:24

Re: Wlasne biuro

Postautor: trusz » 20 sty 2016, o 00:26

Pomocna może okazać się również księgowość elektroniczna
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.152s | 12 Queries | GZIP : Off ]