Wideowizytówka - Nowoczesna forma wizerunku

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

adam102

Posty

1

Rejestracja

18 sty 2010, o 12:48

Wideowizytówka - Nowoczesna forma wizerunku

Postautor: adam102 » 18 sty 2010, o 12:54

Czy myślałeś nad tym jak jesteś spostrzegany? Co mówią i piszą o Tobie? Jak jesteś spostrzegany przez to co i jak to robisz? Czy zależało Ci na tym aby być dobrze postrzeganym? Czy słyszałeś o sobie pochlebne rzeczy?

Tak rozpoczyna się artykuł opisujący wideowizytówkę jako najnowszy sposób promocji - patrz - http://www.wideowizytowka.eu
no avatar
User

immula

Posty

12

Rejestracja

12 sty 2010, o 12:51

Re: Wideowizytówka - Nowoczesna forma wizerunku

Postautor: immula » 23 lut 2010, o 01:05

Nowiutki temat na polskim rynku, ale już ma swoich odbiorców i propagatorów. Już jakiś rok temu znajoma chwaliła mi się, że stworzyła swoją wideowizytówkę, żeby dostać pracę w interesującym ją wydawnictwie. Udało się.
Potwierdza to tezę, że niekonwencjonalne pomysły zawsze zwyciężają.
no avatar
User

marisa

Posty

13

Rejestracja

7 sty 2010, o 15:22

Re: Wideowizytówka - Nowoczesna forma wizerunku

Postautor: marisa » 24 lut 2010, o 22:50

No może nie zawsze takie niekonwencjonalne sposoby zwyciężają, ale na pewno zapadają nam w pamięć zdecydowanie bardziej niż te klasyczne. Wideowizytówka jest dla mnie całkiem ciekawym pomysłem, pod warunkiem jednak, że jest dobrze przygotowana i ciekawie przedstawiona. Nie chciałabym oglądać smętnego opowiadania o tym jaka to wspaniała jest nasza firma, bez konkretnych informacji i ciekawego, aczkolwiek może nie kontrowersyjnego pomysłu.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.145s | 12 Queries | GZIP : Off ]