Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

ullotna

Posty

16

Rejestracja

10 wrz 2012, o 10:49

Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: ullotna » 7 sie 2015, o 00:42

Może ktoś z was chciałby się podzielić swoimi przygodami w kuchni? Może (oczywiście na nieszczęście) jakieś potrawy, dania nie wyszły zgodnie z planem a raczej smakiem a mimo wszystko dało się to obrócić w dobry żart? Lub wasza połówka jakoś dała radę zjeść. :) a może wręcz przeciwnie byliście nastawieni bardzo sceptycznie a jednak cała rodzinka była zachwycona posiłkiem?
Czekam na relacje!
Awatar użytkownika
User

zachariasz

Posty

3

Rejestracja

5 sie 2015, o 17:19

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: zachariasz » 10 sie 2015, o 09:26

Raczej nie gotuję. Na razie brak przygód :)
Ogłoszenia w gazecie zawierają więcej wiedzy o tym, co się dzieje w danym państwie niż jej artykuły wstępne.
no avatar
User

pkb

Posty

3

Rejestracja

4 paź 2011, o 16:22

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: pkb » 19 sie 2015, o 07:48

Kiedyś trzeba zacząć :lol: , w moim przypadku dopiero znalezienie tej drugiej połówki przemogło niechęć do gotowania. Oboje mieliśmy na początku lekkie problemy (przypalone potrawy, źle doprawione itd.), ale po jakimś czasie zaczęło wychodzić. Jak ma się dobry przepis i chociaż trochę smaku to wszystko powinno wyjść chociaż w postaci jadalnej ;)
no avatar
User

samotna

Posty

276

Rejestracja

13 lip 2015, o 09:02

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: samotna » 22 sie 2015, o 05:20

Zgadzam się drogą prób i błędów wreszcie wychodzi danie palce lizać. Ważne jest jednak co jemy i co wiemy na ten temat. Ponieważ jest sezon na szparagi, zaczęłam szukać o nich informacji i znalazłam http://nianio.com.pl/szparagi-czyli-zdr ... a-talerzu/ Nie miałam pojęcia, że są szparagi fioletowe. Panowie a wiedzieliście, że to afrodyzjak? Może więc
warto dodać je do swojego menu.
no avatar
User

ZuzaZuzanka

Posty

30

Rejestracja

24 sie 2015, o 13:48

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: ZuzaZuzanka » 24 sie 2015, o 13:57

Ja zawsze szukam przepisów w książkach kucharskich na http://www.taniaksiazka.pl/t/slownik-polsko-niemiecki :) Rodzina zachwycona <3
no avatar
User

ullotna

Posty

16

Rejestracja

10 wrz 2012, o 10:49

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: ullotna » 2 wrz 2015, o 01:08

no ja ostatnio kilka magazynow dopadłam, żeby już nie było. :) Trzeba ciąge coś nowego kombinować. Jesli lubi się wyzwania to czemu nie. ;)
Awatar użytkownika
User

Lambibi

Posty

2

Rejestracja

9 wrz 2015, o 21:35

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: Lambibi » 10 wrz 2015, o 15:30

Mi wszystko wychodzi. Gotowanie to moja pasja :)
Głupcy nigdy nie zauważają, gdzie i kiedy są niepotrzebni.
no avatar
User

Agnieszka!99

Posty

76

Rejestracja

27 maja 2015, o 16:15

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: Agnieszka!99 » 14 wrz 2015, o 13:48

Gotować lubię, ale jakichś większych przygód nie miałam z tym związanych, poza przypalonym garnkiem jednym;)
no avatar
User

bizon

Posty

250

Rejestracja

14 paź 2015, o 14:59

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: bizon » 9 paź 2016, o 13:32

Ja do potraw dodaję dużo przypraw. Z tego, co wiem, to przyprawy ułatwiają trawienie i przyspieszają metabolizm. Jakiś czas temu odkryłam kumin, to również przyprawa - nadaje potrawom bardzo ciekawego smaku. Można go kupić w specjalistycznych sklepach albo w internecie, na przykład tu: https://www.aledobre.pl/375,Kumin_kmin_rzymski_mielony_100_g_TRS.html.
no avatar
User

znawca

Posty

210

Rejestracja

27 paź 2015, o 07:31

Re: Wasze przygody w kuchni w wolnym czasie

Postautor: znawca » 6 sty 2017, o 11:33

U mnie musi być przede wszystkim zdrowo! Jestem weganką więc mięso zastępuję z reguły warzywami strączkowymi. Często używam do gotowania soczewicy i ciecierzycy. Polecam kupować ziarna w wersji bio - znajdziecie ja na przykład tutaj: http://naturo.pl/ziarna.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.104s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron