Wakacje na łonie natury

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

animka87

Posty

182

Rejestracja

10 sty 2014, o 17:26

Wakacje na łonie natury

Postautor: animka87 » 12 lut 2014, o 07:29

Gdzie polecalibyście by udac się na wakacje - nie chcę mieć dostępu do neta, nie chcę tv ani telefonu - bo muszę odpocząc i się zresetowac. najchętniej nad jeziorem gdzieś gdzie głucha mnie pochłonie :) póki co znalazłam takie noclegi http://czystejeziora.pl/noclegi-nad-j-wdzydzkimi ale nie wiem jak standard u nich bo nie bywałam nigdy w takich miejscach a wiadomo nie chce żeby było ble.. a z drugiej strony może własnie tego mi potrzeba eh.. jakieś wskazówki dla biurwy która nigdy nie opuszczała miasta? :)
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: marcelina.kote » 17 lut 2014, o 08:16

Zdecydowanie Mazury - nie ma lepszego wyboru
no avatar
User

marlon

Posty

28

Rejestracja

5 cze 2013, o 09:54

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: marlon » 17 lut 2014, o 12:30

Ja też myślę o mazurach, a ściślej o rejsie rodzinnym http://www.skapiec.pl/site/cat/3250/comp/6880534
Korzystał ktoś z was z takich atrakcji?
no avatar
User

kasiazosia

Posty

189

Rejestracja

21 mar 2013, o 07:06

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: kasiazosia » 21 lut 2014, o 11:14

Moim zdaniem nie trzeba decydować się na spartańskie warunki, by spędzić urlop blisko natury :) W zeszłym roku skorzystałam z oferty last minute Chorwacja na kochamwakacje.com i choć mieszkaliśmy z mężem w cywilizowanym, 3-gwiazdkowym hotelu, to jednak tak naprawdę tylko tam spaliśmy i jedliśmy, a całe dnie spędzaliśmy na łonie natury. Jak przeszkadzał nam tłok na plaży, to szliśmy kawałek dalej na takie kamienne podesty, gdzie nie było w ogóle ludzi, otaczały nas kwitnące drzewa, soczyście zielone krzewy, przed nami była turkusowa woda, w oddali majaczyły zielone szczyty gór... chodziliśmy na długie spacery...czego chcieć więcej? Tak naprawdę, jeśli człowiek szuka kontaktu z przyrodą, to wszędzie uda mu się ten kontakt złapać :)
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: marcelina.kote » 21 lut 2014, o 13:27

Brzmi cudownie ;)
no avatar
User

Tuzix11

Posty

17

Rejestracja

30 gru 2013, o 07:59

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: Tuzix11 » 26 lut 2014, o 10:17

Jeśli lubicie aktywnie wypocząć to ja polecam polskie góry. Ja byłem w Szklarskiej Porębie. Jest tam dużo ładnych szlaków turystycznych. Noclegi Szklarska Poręba ma dość tanie, więc taki wypad nie będzie bardzo drogi.
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: marcelina.kote » 27 lut 2014, o 06:47

Często jeżdżę do Szklarskiej Poręby, jest tam naprawdę pięknie
no avatar
User

pestka

Posty

37

Rejestracja

22 paź 2012, o 08:40

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: pestka » 7 mar 2014, o 12:26

Moim zdaniem Bielsko Biała jest taką miejscowością, w której możemy zarówno wypocząć jak i nacieszyć się bliskością przyrody. Jest bardzo ładna, kameralna. Wiele jest tam ciekawych ścieżek rowerowych i spacerowych - aż szkoda z jednej z nich nie skorzystać :)
Jeśli chcielibyście się tam wybrać to w centrum miejscowości znajduje się bardzo dobry hotel : http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... -biala.htm - przez to, że należy do bardzo dobrej grupy hotelowej można liczyć na najwyższy standard usług i bardzo wygodne zakwaterowanie. Pozdrawiam.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: lattemacchiato » 12 mar 2014, o 10:08

Łono natury? Jak to pięknie brzmi. Aż mam ochotę wyjść z pracy i zrelaksować się na jakiejś łące. Ale z łonem natury chyba najbardziej kojarzy mi się Zakopane. Już same Tatry symbolizują ogrom siły nad którą człowiek niekoniecznie może zapanować. A Tatrzański Park Narodowy z jego unikalną fauną i florą? Zawsze marzyłam o tym, żeby zobaczyć świstaka, bo te zwierzątka są dla mnie synonimem wszelakiej słodyczy i uroku. Dlatego w kwietniu wybieram się ze swoim chłopakiem do Zakopanego. Znaleźliśmy już świetne i komfortowe noclegi na www.visitzakopane.pl :) Mamy nadzieję, że trochę odetchniemy od pracy i złapiemy jakiś kontakt z naturą, dystansując się od tego komputerowo-wirtualnego życia, które współcześnie pochłania prawie każdego.
no avatar
User

wiosna

Posty

171

Rejestracja

28 lut 2013, o 07:32

Re: Wakacje na łonie natury

Postautor: wiosna » 14 mar 2014, o 14:04

Myślę, że kwiecień to dobra pora na Zakopane. Nie ma tam przynajmniej wtedy tłumów turystów, którzy raczej do łona natury się nie zaliczają ;)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.129s | 12 Queries | GZIP : Off ]