W co zainwestować oszczędności?

Dział dla poszukujących inwestorów dla swojego biznesu, jak i dla samych inwestorów chcących pomnożyć kapitał.
Awatar użytkownika
User

MartaJa

Posty

152

Rejestracja

15 lut 2013, o 10:36

W co zainwestować oszczędności?

Postautor: MartaJa » 11 lut 2014, o 15:59

W co najlepiej będzie zainwestować oszczędności, zwłaszcza jeśli na początku nie są to duże kwoty?
Znalazłam coś takiego E-brylanty – sklep z brylantami gdzie można sobie kupić taki brylant.
Co więcej - wyszukiwarka w tym sklepie pozwala na wybór przedziału cenowego, wielkości kamienia czy nawet jego koloru itd.
Myślicie, że warto w to inwestować?
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: Kocica » 12 lut 2014, o 08:19

w sumie brylanty na wartości na pewno nie stracą więc czemu nie
no avatar
User

PP_rekrutacja

Posty

17

Rejestracja

26 mar 2014, o 13:50

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: PP_rekrutacja » 23 kwie 2014, o 11:36

Brylanty to fajny, alternatywny pomysł. Dobrze jest natomiast inwestować w różne przedsięwzięcia, ponieważ dywersyfikacja zwiększa szanse na zysk i jednocześnie ogranicza ryzyko strat. Pomyśl też nad kupowaniem pożyczek, można na nich sporo zarobić. Wydaje mi się, że połączenie brylanty i pożyczki będzie dobrym połączeniem: w pierwszym przypadku masz możliwość osiągnięcia zysku w perspektywie kilku lat, w drugim z kolei na bieżąco (miesięcznie) generujesz swój przychód.
no avatar
User

nosleep

Posty

92

Rejestracja

27 sty 2014, o 12:22

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: nosleep » 22 sty 2015, o 16:09

możesz zarejestrować się na stronie szybkigrosz.pl i tam jako inwestor udzielać pożyczek ;) zazwyczaj są na dobrych warunkach, tzn oprocentowanie sie opłąca
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: WaldemarS » 29 sty 2015, o 14:09

Na Podkarpaciu opłaca się inwestować, bo ziemia nie jest taka droga a tereny coraz bardziej atrakcyjne https://www.ppg24.pl/z-podkarpacia/tarnobrzeg/ jak ktoś myśli poważnie o inwestycji to warto sprawdzić te miejsca.
no avatar
User

Michal

Posty

9

Rejestracja

10 lut 2015, o 17:20

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: Michal » 10 lut 2015, o 17:27

Może zainwestujesz w pożyczki prywatne na szybkigrosz.pl
no avatar
User

ulaula

Posty

12

Rejestracja

2 mar 2015, o 05:09

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: ulaula » 2 mar 2015, o 05:14

w sumie tez pozyczki to dobry pomysl
no avatar
User

zlosliwiec8

Posty

141

Rejestracja

8 sie 2013, o 05:28

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: zlosliwiec8 » 24 mar 2015, o 10:03

Inwestować można praktycznie we wszystko. Trzeba tylko robić to z głową. Ja czytałem ostatnio o inwestowaniu na http://zysker.pl/ i chyba zdecyduję się na nieruchomości. Wszystko jest tam ładnie wyjaśnione i można obliczyć możliwy zysk. Próbowałem już szczęścia na giełdzie - nie wyszło. Surowce - nie dla mnie i teraz chce spróbować swoich sił w nieruchomościach. Może akurat się uda.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: januszl » 12 lip 2015, o 13:12

Udzielam konkretnej pomocy w pomnożeniu dowolnej sumy pieniędzy. Zapewniona pełna kontrola wkładu na każdym etapie inwestycji. Sumy od 600 $ wzwyż.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

compfin

Posty

62

Rejestracja

5 sie 2015, o 12:11

Re: W co zainwestować oszczędności?

Postautor: compfin » 10 sie 2015, o 08:27

Na Twoim miejscu zwróciłbym się do dobrego biura rachunkowego, które pozwoli Ci oszacować najlepsze opcje. Sam korzystam z Auditor - firma audytorska i bardzo cenię sobie ich rady.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.129s | 14 Queries | GZIP : Off ]