Na jakich platformach oglądacie filmy?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

agatamarko

Posty

65

Rejestracja

28 maja 2020, o 07:19

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: agatamarko » 21 lip 2021, o 17:17

Najczęściej oglądam na https://player.pl/ mają bardzo dużo i filmów i seriali, ja jestem fanką wszelkich kryminalnych, pozytywnie mnie zaskoczyły polskie produkcje Chyłka, Szadź są świetne, teraz czekam na premierę serialu Skazana, fajna obsada w głównych rolach Kulesza, Topa, bardzo lubie tych aktorow i na pewno poprowadza serial w dobrym kierunku
no avatar
User

domka

Posty

38

Rejestracja

18 maja 2021, o 08:27

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: domka » 9 lis 2021, o 15:23

Głównie to ja mam ten na "n", ale nie przeczę, że i gdzie indziej zaglądam. Za to mam tylko jeden portal, na którym czytam o nowinkach technicznych i filmowych. To PrimeMovies https://primemovies.pl/. Moim zdaniem to prosta strona, bardzo czytelna i świetnie opisana. Zdecydowanie i wam się spodoba, jeśli czegoś takiego szukacie.
no avatar
User

Exi

Posty

24

Rejestracja

4 lut 2020, o 17:00

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: Exi » 29 gru 2021, o 12:53

ja mam telewizję kablową od Moico https://moico.pl/ (Wrocław) a przez internet to klasycznie netflix. same płatne rzeczy
no avatar
User

rannyptaszek

Posty

52

Rejestracja

18 paź 2018, o 10:44

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: rannyptaszek » 29 gru 2021, o 13:21

ipla, hbo go i netflix
no avatar
User

kcaj

Posty

88

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: kcaj » 23 cze 2022, o 19:48

Platforma ma swoje plusy i minusy. Aby dobrze to wszystko działało to i tak potrzeba dobrego neta i dużej paczki danych, wiec najlepiej coś stałego. A i tak np. w takich platformach jest mało dokumentów. Przeważnie są seriale. Koncertów też nie tak dużo. Czy też kanałów typowo muzycznych (zostaje YouTube ;) ). Więc czy kablówka nie jest lepszym rozwiązaniem? Nawet w takich jak Elpos sa juz kanały 4K. Wszystko idzie do przodu, a cenowo kablówki wypadają całkiem atrakcyjnie.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1633

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: krystynaaa » 10 sty 2023, o 12:43

Właśnie ja niedawno dowiedziałam się o reality show Kamper Polska. Już za kilka dni odbędzie się premiera tego programu i zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie, więc na pewno przypadnie wam do gustu
no avatar
User

tenderm

Posty

297

Rejestracja

29 sty 2017, o 19:42

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: tenderm » 13 sty 2023, o 21:58

Ostatnio sporo oglądam na tvp VOD ;) nawet bym się nie spodziewał, że znajdę tam tak wiele świetnych produkcji. A zaczęło się od serialu krucjata, który zresztą serdecznie polecam do oglądania. Co tydzień wychodzą nowe odcinki
no avatar
User

ursacheba

Posty

48

Rejestracja

11 paź 2022, o 17:39

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: ursacheba » 6 lip 2023, o 18:38

VOD niby ok, wygodne, ale to z jednej strony opłata za platformę, a do tego opłata za dobry internet. Co w sumie już tak tanio nie wypada. Porównując te koszty do tradycyjnej kablówki, jak wspomniany Elpos, to jednak wypada to dużo drożej. A Kablówki też posiadają niezłą ofertę. Można spokojnie wybrać bogaty pakiet, czy nawet te kanały premium jak Canal+ czy hBO.
no avatar
User

krystynaaa

Posty

1633

Rejestracja

15 kwie 2021, o 07:53

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: krystynaaa » 24 sie 2023, o 08:57

Zawsze też można zdecydować się na aplikacje telewizyjne . Co o tym sądzicie?
no avatar
User

kcaj

Posty

88

Rejestracja

5 wrz 2018, o 18:51

Re: Na jakich platformach oglądacie filmy?

Postautor: kcaj » 24 sie 2023, o 19:56

Chyba tylko Netflix. HBO też mam ale z kablówki, Elpos. Jakoś lepiej wychodzi mnie to w pakiecie. A kablówka też sporo oferuje. Nie zawsze takie produkcje, jakie tam znajdziemy, są dostępne w platformach, szczególnie dokumenty i muzyczne.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.112s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron