Księgowość dla e-biznesu

Czyli biznes w sieci internetowej.
no avatar
User

pankracy

110

18 kwie 2016, o 19:01

Re: Księgowość dla e-biznesu

Postautor: pankracy » 15 gru 2017, o 10:57

Moja znajoma mówiła, że skorzystała z usług firmy Blue Media - https://bluemedia.pl/ i polecili jej korzystanie z programu Faktura.pl. Bardzo sobie chwali, bo to narzędzie usprawnia cały proces rozliczeń w jej firmie. Można mieć pełen wgląd do wystawionych faktur, a nawet ustawić powiadomienie SMS o wystawieniu nowego dokumentu. Fajnie, że ten system daje też możliwość natychmiastowego płacenia za wystawione faktury. Może akurat skorzystasz również z Faktura.pl od firmy Blue Media?
no avatar
User

GimliK

198

5 gru 2016, o 12:24

Postautor: GimliK » 26 mar 2018, o 14:23

Jak szukacie dobrego biura rachunkowego w Krakowie to śmiało mogę doradzić http://www.bilans24.eu/ Mieszczą się przy placu Imbramowskim. Dobrze wypełniają swoje obowiązki, solidnie, terminowo, zawsze o wszystkim pamiętają. Ogółem dobrze się z nimi współpracuje, sama obsługa przebiega w miłej atmosferze.
no avatar
User

Glock

5

17 mar 2018, o 12:39

Postautor: Glock » 26 mar 2018, o 17:12

Super! Wielkie dzięki za sprawdzone porady. Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Nie możesz zmienić przeszłości, ale przeszłość zawsze powraca, żeby zmienić ciebie.
no avatar
User

Ubald343

1

27 mar 2018, o 13:32

Postautor: Ubald343 » 27 mar 2018, o 13:45

Wiecie, że na https://www.twojazagroda.pl/ można kupić bardzo dużo ciekawych części do ciągników? Myśle, że nie jedna osoba coś z tego zakupi. Polecam każdemu zwrócić uwagę na ten sklep.
no avatar
User

Michalina88

24

20 kwie 2018, o 14:46

Postautor: Michalina88 » 26 kwie 2018, o 08:58

Jeśli chodzi o księgowość, to ja uważam, że naprawdę świetnie się sprawdzają biura online. Ja korzystam z tego www.ifirma.pl i naprawdę polecam każdemu. Programy są bardzo intuicyjne i proste, dlatego każdy sobie z nimi poradzi. Warto wspomnieć, że wiele systemów otrzymuje się od tej firmy zupełnie za darmo.
no avatar
User

areklat

3

20 maja 2018, o 16:27

Postautor: areklat » 22 maja 2018, o 18:53

Ja niestety nie mogę w tym obszarze tematycznym pomóc... To nie jest mój obszar wiedzy...
Może wariat to po prostu członek jednoosobowej mniejszości.
no avatar
User

lizaorzech

6

9 lip 2018, o 12:07

Postautor: lizaorzech » 9 lip 2018, o 12:19

Jeżeli szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Warszawie to polecam BPG. Pełen profesjonalizm, gdzie podchodzą bardzo dobrze do klienta gdy ten czegoś nie rozumie. Oferują również dostęp do zdalnego systemu gdzie możesz na bieżąco zaglądać w swoje faktury i monitorować ich prace.
no avatar
User

lizaorzech

6

9 lip 2018, o 12:07

Postautor: lizaorzech » 16 lip 2018, o 08:53

za dużej różnicy pomiędzy biznesem prowadzonym w internecie, a tym stacjonarnie nie ma.
Ja mogę polecić biuro rachunkowe BPG, księgowi znają się na rzeczy, potrafią rozmawiać z człowiek i wyjaśnić różne zagadnienia związane z księgowością w sposób jasny. Również oferują usługi zdalnego dostępu do księgowości.
Poprzednia