legalna sprzedaż auto części

Tutaj dyskutujemy na temat pomysłów na biznes, na własną firmę która przyniesie nam zyski.
no avatar
User

kabix179

118

24 cze 2018, o 11:17

Re: legalna sprzedaż auto części

Postautor: kabix179 » 27 wrz 2018, o 19:14

Jeśli wypatrujesz autoszyby dostosowanej do twojego samochodu to polecam Szyby24. Ta nazwa to doskonały podmiot ze dowolnymi typami szyb do aut. Gdy zadecydujesz się na szyby24 to nie otrzymasz w późniejszym czasie ani jednego kłopotu. Wyselekcjonuj prawidłowo i ciesz się z kapitalnej usługi.
no avatar
User

zygmumtowy

2

5 paź 2018, o 11:43

Postautor: zygmumtowy » 5 paź 2018, o 11:48

Wolę pójść do zaufanego mechanika i z nim obgadać temat. Na szczęście mam takiego u siebie w Lublinie, AR Lipert, jakby ktoś stąd był lub okolic to polecam! : )
no avatar
User

malgorzata80

61

12 gru 2017, o 10:54

Postautor: malgorzata80 » 11 paź 2018, o 16:50

Naprawdę jestem zaskoczona, że nikt z was nie wspomniał o stronie https://www.wyszukajczesci.pl/ . Można tam szybko i łatwo znaleźć nawet bardzo trudno dostępne części.
no avatar
User

Adamus

79

5 sie 2018, o 09:56

Postautor: Adamus » 31 sty 2019, o 12:19

Również co do wycieraczek jestem ogromnym zwolennikiem Visee, kupiłem niedawno już drugi raz Aquatec (pierwsze służyły mi praktycznie dwa lata) i naprawdę radzą sobie bardzo dobrze przy większych prędkościach, intensywnych opadach, deszczu, czy też śniegu. Są ciche pomimo że naprawdę dokładnie przylegają do powierzchni także jak planujecie również ich wymianę to warto zajrzeć na ich stronę i trochę dokładniej poznać propozycje zarówno dla aut dostawczych jak i osobowych.
no avatar
User

Ailis

102

23 sie 2017, o 17:23

Postautor: Ailis » 20 lut 2019, o 10:53

Gdy mam jakiś problem z reflektorami to zgłaszam się do tego zaufanego serwisu http://www.reflektory.autogamma.pl/index.php/uslugi . Zapewniają w pełni profesjonalną obsługę także, gdy ktoś ma problem z pęknięta szybą albo zażyczy sobie ozonowanie klimatyzacji. Oferują również inne usługi, ale trzeba się z nimi konsultować indywidualnie. Legalnie prowadzą swoją działalność i mają części wyłącznie od najlepszych producentów.
no avatar
User

cyryl18

415

14 mar 2018, o 17:20

Postautor: cyryl18 » 17 kwie 2019, o 12:31

Nasz samochod był już takim gruchotem, że wraz z częściami najbardziej opłacało się go sprzedać do skupu metali. I tym sposobem pod koniec życia zyskał nieco na wartości! www.skup-kabli.szczecin.pl zainteresowali się znaczną częścią metali kolorowych z pojazdu, a nam przy okazji wpadło nieco grosza.
Poprzednia