Porady prawne - zatrudnić radcę czy współpraca z kancelarią?

Podatki - nikt tego nie lubi, ale płacić trzeba.
no avatar
User

dona3

227

30 sty 2018, o 10:55

Re: Porady prawne - zatrudnić radcę czy współpraca z kancela

Postautor: dona3 » 15 cze 2018, o 13:07

Współpracuje z kancelarią prawną Chmurak http://kancelaria-chmurak.pl/ ze Szczecina i muszę przyznać - to był znakomity wybór! Fachowa obsługa i pomoc pozwoliły mi na rozwiązanie wielu kłopotów pracowniczych, opierających się na prawie pracy. Teraz już nic nie jest dla mnie przeszkodą a przede wszystkim zagadką!
no avatar
User

cyryl18

237

14 mar 2018, o 17:20

Postautor: cyryl18 » 25 lip 2018, o 06:57

Wszelkich porad prawnych zasięgam w kancelarii Miastkowski http://www.kancelaria-miastkowski.pl/ z Konina. Na miejscu mogę liczyć na bardzo fachową pomoc, profesjonalną obsługę. Ich porada nie raz okazała się niezwykle potrzebna o pomocna. To prawdziwi profesjonaliści!
no avatar
User

biznesja

3

22 cze 2018, o 07:00

Postautor: biznesja » 29 lip 2018, o 13:11

Współpraca z kancelarią adwokacką to bardzo dobry pomysł. Ja sam, od lat mam przyjemność współpracować z gptogatus.pl . Bardzo pomocna, rzetelna i profesjonalna firma :)
no avatar
User

kewlar

91

18 paź 2016, o 17:17

Postautor: kewlar » 25 wrz 2018, o 18:55

Mozna spokojnie konsultować poszczególne kwestie z dobrym prawnikiem Wiele kancelarii świadczy takie usługi, tylko szukaj tych specjalizujących się w sprawach firm, znających się na postępowaniu administracyjnym, gospodarczym czy prawie cywilnym bo te najczęściej nas dotyczą w sprawach firmowych. am namiar na dobra kancelarie w Trójmieście.
no avatar
User

goldensilver

19

29 paź 2016, o 18:03

Postautor: goldensilver » 27 wrz 2018, o 17:52

Ja mogę prosić o namiar na te kancelarię kewlar? Interesuje mnie postępowanie administracyjne - sprawa z US
no avatar
User

survi

5

1 paź 2018, o 17:22

Postautor: survi » 2 paź 2018, o 12:06

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
I tak się właśnie kończy świat. Nie hukiem ale skomleniem.
no avatar
User

PauWoj

1

12 paź 2018, o 08:39

Postautor: PauWoj » 12 paź 2018, o 08:45

Bez względu na wybór kancelarii bądź radcy, warto zgłosić się o pomoc do wykwalifikowanych i doświadczonych osób, które mogą skutecznie rozwiązać problem, jak np. http://swiecichowska.pl.
Poprzednia