Warsztat samochodowy

Wszystkie inne oferty, ogłoszenia. Bez spamu!
no avatar
User

dona3

168

30 sty 2018, o 10:55

Re: Warsztat samochodowy

Postautor: dona3 » 17 kwie 2018, o 16:37

Ja miałem spore kłopoty z turbosprężarką. Obawiałem się najgorszego, czyli wymiany jednak w serwisie STS Turbo http://www.ststurbo.pl/ o dziwo ją zregenerowali! Wykonali fenomenalną robotę, dzięki której ponowne poruszanie się po warszawskich drogach jest możliwe. :) Polecam!
no avatar
User

tomekB

79

12 kwie 2018, o 12:18

Postautor: tomekB » 25 kwie 2018, o 11:57

Jakby coś się działo z alternatorem to można skorzystać z zakładu elektromechaniki pojazdowej na Sikorskiego 61 w Zielonej Górze. Naprawiają rozruszniki i alternatory. Ja jestem z ich usług zadowolony, spisali się bardzo dobrze.
Awatar użytkownika
User

harryD.

34

9 maja 2012, o 01:23

Postautor: harryD. » 14 maja 2018, o 20:39

wokal234 pisze:Wykonują konkretną diagnostykę, zarówno elementy związane z wulkanizacją jak i klimatyzacja w moim samochodzie zostały doprowadzone do porządku. Zdecydowanie warto!

A w Warszawie klimą zajmuje się serwis www.perfectclima.pl - od przeglądów, poprzez nabicie i odgrzybianie, aż po ozonowanie - wszystko robią.
no avatar
User

cyryl18

175

14 mar 2018, o 17:20

Postautor: cyryl18 » 4 cze 2018, o 08:48

Gdy musiałem poddać regeneracji maglownice to natychmiast zgłosiłem się do http://www.autouklad.pl/ . Wykonali profesjonalną i fenomenalną robotę, która pozwoliła szybko wrócić na drogę. Również z ich strony mogłem liczyć na ustawienie geometrii kół i serwis układu hamulcowego. :)
no avatar
User

romozim

36

28 lut 2018, o 12:16

Postautor: romozim » 1 lip 2018, o 13:32

Z własnego doświadzczenia też właśnie mogę polecić wejść na stronę i poczytać o auto gazie, jego przewadze nad paliwem tradycyjnym. Warto też taką wiedzę po prostu rozpowszechniać wśród swoich znajomych i klientów. Naprawdę warto, bo korzyści są spore.
Poprzednia