Od czego zacząć zakładanie firmy?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

johann

25

21 wrz 2017, o 07:18

Re: Od czego zacząć zakładanie firmy?

Postautor: johann » 10 lut 2019, o 12:24

Moim zdaniem z całą pewnością należy wszystko dobrze przemyśleć. Oprogramowanie może być jednym z tematów, nad którym warto się zastanowić. Teraz coraz więcej branż korzysta z odpowiednio dopasowanych programów. Gabinety lekarskie korzystają z oprogramowania dla lekarzy medchart , który usprawnia codzienną pracę zarówno lekarzy, jak i pielęgniarek. Możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej, karty wizyt czy aktualna baza leków do której w każdej chwili można zajrzeć to nieliczne z zalet posiadania takiego oprogramowania.
no avatar
User

NajtanszeWagi_pl

112

2 sie 2017, o 09:26

Postautor: NajtanszeWagi_pl » 26 lut 2019, o 09:45

Zgadza się, zanim zdecydujesz się otworzyć własną firmę, warto przede wszystkim nakreślić dobry biznesplan i zrobić wywiad środowiskowy, na jaki typ usług jest zapotrzebowanie, tak aby prowadzony biznes przynosił zyski. Nie zapomnij też o dobrej reklamie.
Awatar użytkownika
User

raifek1

173

8 sty 2016, o 20:39

Postautor: raifek1 » 17 mar 2019, o 11:40

zakup specjalistycznych programów, ja jestem fizjoterapeutą i używam takieg https://aurero.pl/mozliwosci/rehabilitacja/ programu stworzonego specjalnie dla nas - fizjoterapeutów
(...)weteranki niezliczonych rozczarowań.
no avatar
User

leoonarrd21

179

29 lis 2016, o 14:41

Postautor: leoonarrd21 » 22 mar 2019, o 20:54

Moim zdaniem przede wszystkim trzeba mieć odpowiedni kapitał. Mnie trochę brakowało pieniędzy na samym początku, ale bardzo pomógł mi korzystny kredyt dla firm od AasaDlaBiznesu. Moim zdaniem mają na prawdę korzystne warunki kredytowe dla firm i warto je sprawdzić jeśli jest się początkującym przedsiębiorcą
no avatar
User

mawko80

45

4 wrz 2017, o 21:37

Postautor: mawko80 » 9 maja 2019, o 09:06

Aby obniżyć koszty proponuję kupić nie nowe auto, ale auto używane z salonu. Tu polecam wizytę w Carolina Toyota Włochy, mają ciekawą ofertę. Mam od nich auto i jestem bardzo zadowolony
Poprzednia