tanie latanie

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: tanie latanie

Postautor: lattemacchiato » 9 maja 2013, o 11:09

A ja dalej wyszukuje tanich lotów na własną rękę, czuje się jak myśliwy w dżungli:) A jaką potem mam satysfakcję jak już upoluję jakąś ofertę!:)
no avatar
User

biznes_mlody

Posty

15

Rejestracja

29 cze 2013, o 15:10

Re: tanie latanie

Postautor: biznes_mlody » 29 cze 2013, o 18:06

Już gdzieś się spotkałem z tym serwisem internetowym. Faktycznie bardzo tanie oferty, ale trochę oferta nie jest zbyt duża. Chociaż może źle to ująłem. Bardziej mnie interesują samoloty do Ameryki Południowej i Australii, a trochę mało tych ofert. Planuje wycieczkę na jeden z tych kontynentów, a wiadomo, że to dużo kosztuje i szukam tanich linii lotniczych, ponieważ na tym bym chciał jak najbardziej zaoszczędzić. Co do twojego serwisu to jest ok. Bardzo fajny, ale bardziej dla ludzi, którzy podróżują tylko po Europie i Afryce Północnej. Mnie interesują dużo bardziej oddalone lądy :D Ktoś może był już na wycieczce tak dalekiej? Jeśli tak to z jakich linii lotniczych korzystaliście?
no avatar
User

Garagan

Posty

69

Rejestracja

6 lut 2015, o 05:11

Re: tanie latanie

Postautor: Garagan » 2 kwie 2015, o 08:15

Kocham obecne czasy właśnie za możliwość tanich podróży. Ja korzystam z wyszukiwarek, bo w ten sposób szybko i skutecznie znajduję loty za grosze. I staram się też stosować do tych wskazówek http://www.gazetafinansowa.net/lotnisko ... zczednych/ Ogólnie to mam w planach w przyszłym roku zakończyć zwiedzanie Europy, a potem przez 5 lat Azję i kolejno Ameryki, Afrykę i Australię. Pragnę zaliczyć cały świat i mam nadzieję, że nie są to tylko mrzonki...
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Poprzednia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.063s | 13 Queries | GZIP : Off ]