Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Dział o inwestowaniu w nieruchomości, dzieła sztuki, metale szlachetne i inne.
no avatar
User

Adamus

57

5 sie 2018, o 09:56

Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: Adamus » 12 mar 2019, o 10:44

Cześć.
Potrzebuję Waszej porady w zakresie wyboru sprawdzonego serwisu zajmującego się automatami w Warszawy bądź okolicy. Trafiłem na ofertę Auto Józefów i chciałbym zapytać Was co sądzicie na ich temat, czy rzeczywiście będzie to słuszny wybór? Nie chcę przepłacać, a w aso jak zwykle powiedzieli że będzie trzeba całą wymienić. Pomożecie?
Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

Konek

79

19 wrz 2018, o 21:18

Re: Naprawa automatycznej skrzyni - Auto Józefów?

Postautor: Konek » 13 mar 2019, o 11:52

No niestety koszty naprawy skrzyni automatycznej są dużo większe i z tym trzeba się pogodzić. Natomiast u mnie było tak, że w aso otrzymałem informację że nic się z nią nie da zrobić i trzeba kupić oraz wmontować nową. Koszty to kilka tysięcy złotych, już się przeraziłem ale postanowiłem jeszcze zajechać do Auto Józefów z polecenia znajomego i jak się później okazało oczywiście dało się ją naprawić za dużo mniejsze pieniądze. Po kilku dniach auto było gotowe w pełni do jazdy i oczywiście z pisemną gwarancją bez limitu km aż na rok.
no avatar
User

MaciejK

35

18 lip 2018, o 13:56

Postautor: MaciejK » 14 mar 2019, o 11:37

To również mi się przyda bo w przypadku auta mojej żony zaczyna również trochę narzekać, że coś już niepokojącego się dzieje w skrzyni i zaczyna szarpać przy większych prędkościach i zmianie, więc sam będę musiał pojechać do serwisu, ale jednak aso jest zbyt drogie i pewnie będą kazali wymienić mi ją na nową, więc wolę zobaczyć czy tutaj coś z tym zdziałają.
no avatar
User

RafałSek

23

18 lip 2018, o 21:03

Postautor: RafałSek » 19 mar 2019, o 10:43

No to nie masz w takim razie się już co zastanawiać tylko umów się na diagnozę oraz zobaczysz jak to się kształtuje cenowo, bo czasami może lepiej jest kupić po prostu nową skrzynię (oby nie). W takim razie czekamy na relacje, czy wszystko poszło tak jak powinno i trzymam kciuki!