Jaki CRM polecacie?

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

MarekTD

4

6 sie 2018, o 10:40

Jaki CRM polecacie?

Postautor: MarekTD » 6 sie 2018, o 10:51

Cześć wszystkim! ;)

Zacząłem myśleć o systemie CRM dla mojej firmy bo podstawowe rzeczy, których używałem wcześniej już mi i moim pracownikom nie wystarczą. Mam na myśli takie zaawansowane narzędzie jak excel itp. ;)

Nie potrzebuje dużego systemu, ale tak na 15 osób.
Możecie coś poradzić? Jak zacząć z systemem CRM?

Dzięki za podpowiedzi
Marek
no avatar
User

Krystian321

1

7 sie 2018, o 10:32

Re: Jaki CRM polecacie?

Postautor: Krystian321 » 7 sie 2018, o 10:46

Przyłączam się do poprzednika, jest na rynku kilka tych produktów CRM. Jest spora różnica w komunikacji z przedsiębiorcami którzy z tego korzystają i z tymi którzy korzystają z excela. Robię teraz mały remont i widzę jak to działa, kiedy zamawiałem okna, napisałem do przedsiębiorstwa "x" czego dokładnie potrzebuję, dostałem sprecyzowaną ofertę, wiedziałem co dostanę i ile za to zapłacę. Równolegle kupowałem parapety i to co dostawałem w informacjach zwrotnych od tych parapeciarzy było straszne, dwa zdania sklecone na kolanie, screeny z exela bez zdjęć, nie wiem jak oni sprzedają te parapety. Jeśli oni każdego traktują tak jak mnie to chyba jedzą te parapety. Mamy XXI wiek, ogarnijcie się! Pozdrawiam ;)