Jaki dobry program CAD wybrać?

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

MaciejK

12

18 lip 2018, o 13:56

Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: MaciejK » 23 lip 2018, o 10:19

Cześć,
Szukam porządnego CAD-a na którym mógłbym realizować większe projekty drogowe (bez obaw o ciągłe zacinanie) i co ważne aby można było dopasować do niego odpowiednie nakładki które znacząco ułatwia cały proces tworzenia.Macie może dla mnie jakieś porady bądź opinie?
Pozdrawiam!
no avatar
User

RafałSek

8

18 lip 2018, o 21:03

Re: Jaki dobry program CAD wybrać?

Postautor: RafałSek » 24 lip 2018, o 14:29

Myślę, że takim przykładem jest na pewno ZwCad 2018, aczkolwiek wiele tak naprawdę zależy od twoich wymagań i potrzeb. Z tego co mi wiadomo możesz ściągnąć go i sprawdzić przez 30 dni na pełnej wersji testowej. Kto wie może akurat będzie to strzał w dziesiątkę (wydaje mi się, że również część nakładek dostępnych jest tak samo).
no avatar
User

RobertS

1

26 lip 2018, o 11:50

Postautor: RobertS » 26 lip 2018, o 11:52

Właśnie trochę słyszałem na temat ZwCAD i rzeczywiście myślę, że warto będzie ich przetestować bo kto wie może będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednim rozwiązaniem :)
no avatar
User

Adamus

9

5 sie 2018, o 09:56

Postautor: Adamus » 9 sie 2018, o 22:03

Co do programu, który proponują moi poprzednicy to muszę się zgodzić, że również według mnie jest numerem jeden na który warto zwrócić uwagę. Najnowsze wersje czyli ZwCad 2017/2018 są tworzone od nowa i dopracowywane w najmniejszych szczegółach. Do tego kompatybilne z innymi programami CAD w zakresie formatu DWG i DXF, funkcjonalne i do tego można liczyć na naprawdę świetną obsługę posprzedażową z możliwością skorzystania z darmowego szkolenia z podstaw obsługi.
no avatar
User

derik01

5

11 sie 2018, o 16:30

Postautor: derik01 » 11 sie 2018, o 16:33

Ja się niestety kompletnie na tym nie znam. W związku z tym nie będę w stanie pomóc...
Po raz kolejny udało nam się zniszczyć coś, czego nie potrafiliśmy stworzyć.
no avatar
User

Tomekk

1

12 sie 2018, o 21:50

Postautor: Tomekk » 12 sie 2018, o 21:55

Mi chyba nic mi nie pozostało jak również potwierdzić jakość ZwCad, jest to program który robi różnicę w porównaniu do wcześniejszych wersji. Pracuje się na nim bardzo wygodnie, do tego możliwość dopasowania świetnie wykonanych nakładek do jakich należy w szczególności ZwTraffic, czy ZWGeo które w ogromnym stopniu ułatwiają pracę :)