super mieszkania

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

leoonarrd21

179

29 lis 2016, o 14:41

super mieszkania

Postautor: leoonarrd21 » 23 maja 2018, o 17:40

Ostatnio kupiłam mieszkanie w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam je od firmy orion. Łączą wysoki standard z konkurencyjną ceną oraz ciekawych projektem zabudowy okolic mieszkań. Ja wybrałam wersje wykończenia Basic, a jakie jest więcej dostępnych to na stronie macie. Oferują mieszkania ze świetną lokalizacja a na osiedla organizują kluby malucha albo siłownie . zobacz na orion.lublin.pl/inwestycje Polecam.
no avatar
User

qbis88

156

12 wrz 2017, o 19:23

Re: super mieszkania

Postautor: qbis88 » 17 mar 2019, o 12:02

Cieszę się że jesteś zadowolona ze swojego lokum, aczkolwiek powiem Ci że nie wszystkie nowe mieszkania w stolicy są takie super. Moi znajomi mocno się nacięli kupują mieszkanie na kredyt na strzeżonym osiedlu- bloki stawiane z najtańszych materiałów, po 5 latach fundamenty siadają, a zza ściany sąsiadów słychać. Ja z kolei mieszkam w kawalerce i też narzekam, myślę aby ją sprzedać i kupić całoroczny domek holenderski. Miałbym więcej miejsca niż w tej klitce a wyposażenie co najmniej porównywalne, oglądałem już na http://www.domki-holenderskie.org/kateg ... aloroczne/ domki holenderskie całoroczne i naprawdę jestem pod wrażeniem. Co więcej, zapłacę co najwyżej nieco ponad 80 tys. zł, tymczasem moje małe mieszkano jest wyceniane na jeszcze raz tyle