Upragnione wakacje

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

whynot

Posty

4

Rejestracja

30 lip 2014, o 08:47

Re: Upragnione wakacje

Postautor: whynot » 30 lip 2014, o 09:26

Wybieram zawsze ciepłe kraje, a w tym roku byłem w Bułgarii. Rewelacja i naprawdę niedrogo.
no avatar
User

Jaankees

Posty

5

Rejestracja

8 sie 2014, o 10:42

Re: Upragnione wakacje

Postautor: Jaankees » 8 sie 2014, o 13:15

Chętnie poleciałbym na Florydę. Tam są dopiero fale :) A tak przyziemnie to Kołobrzeg :)
medic24h.pl - transport medyczny.
Sale weselne - Genesis-rudniki.pl
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: Upragnione wakacje

Postautor: kolaa » 18 sie 2014, o 13:50

Szukacie hotelu w Katowicach? Polecam wam bardzo dobrą sieć hoteli Accorhotels - http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... towice.htm . Posiadają bardzo dobre hotele na całym świecie. Wysoki komfort i dobre ceny. Sprawdźcie.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Upragnione wakacje

Postautor: Agnest » 18 sie 2014, o 22:06

kasiazosia pisze:Nie dziwię się - Gdańsk potrafi urzec. Ja byłam tam akurat jak trwał Jarmark - coś wspaniałego! :-)


Oooo tak, Jarmark. Musze się kiedyś na niego znowu wybrać :).
no avatar
User

vicka

Posty

89

Rejestracja

3 maja 2013, o 10:40

Re: Upragnione wakacje

Postautor: vicka » 21 sie 2014, o 10:33

Ja na upragnione wakacje to wybrałabym Grecję. Ale na razie to sfera marzeń, bo nawet upragnionych wakacji nie mam w tym roku. :lol: Urlop w ogrodzie i u mechanika na warsztacie :evil: Ale nawet kilka dni odpoczynku dużo daje i przywraca energię do życia :) Za to mój syn miał upragnione wakacje, dziecku do szczęścia niewiele trzeba, więc gdy wujek zaproponował mu wspólną trasę TIREM, to się dzieciak aż zachłysnął sokiem ze szczęścia. I pojechali - na tydzień. Wrażeń moc, kolonia się chowa. :lol:
_________________________________
pomoc drogowa Wrocław
no avatar
User

aisha

Posty

130

Rejestracja

25 lip 2014, o 17:24

Re: Upragnione wakacje

Postautor: aisha » 24 sie 2014, o 14:02

Ja nie mam jakiś wygórowanych marzeń. Wystarczyłyby mi wakacje w Warszawie a konkretnie tutaj http://www.hotelponiatowski.pl/ Za granicą byłam raz i jakoś nie byłam zachwycona. Moim zdaniem Polska jest pięknym krajem i warto ją zwiedzić wzdłuż i wszerz a dopiero później jeździć za granicę.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: Upragnione wakacje

Postautor: karolina » 25 sie 2014, o 13:22

Ja w tym roku liczę tylko na udany weekend w Katowicach i małe szaleństwo na zakupach w "Silesii".
Zamówiłam już dla siebie i przyjaciółki hotel na www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/katowice/hotel-katowice.htm i mam nadzieję, że nasz wypad dojdzie do skutku, a pogoda też nam planów nie pokrzyżuje :-)
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

glamik11

Posty

7

Rejestracja

20 sie 2014, o 07:33

Re: Upragnione wakacje

Postautor: glamik11 » 28 sie 2014, o 08:43

Jeśli chodzi o wakacje za granicą to bardzo ważne jest sprawdzenie noclegu. Pomocny w tym jest serwis - http://www.kurortymarzen.pl/, gdzie są ocenione hotele z zagranicy. Przyda się w planowaniu wakacji.
no avatar
User

Agnest

Posty

48

Rejestracja

17 sty 2014, o 11:16

Re: Upragnione wakacje

Postautor: Agnest » 28 sie 2014, o 16:07

Jak dla mnie najwyższa pora pojechać w góry, chociażby w namiocie (byle wywalić telefon komórkowy na ten czas). To moje upragnione wakacje.
no avatar
User

Obamka

Posty

94

Rejestracja

21 lis 2012, o 15:12

Re: Upragnione wakacje

Postautor: Obamka » 3 wrz 2014, o 15:09

By pojechać na upragnione wakacje trzeba dobrze wyglądać. Dlatego ja wzięłam się za odchudzanie z slim24.pl
"Jest Alternatywa na - Raje Podatkowe"
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
PoprzedniaNastępna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.120s | 12 Queries | GZIP : Off ]