ulotki

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kartonka

Posty

84

Rejestracja

1 gru 2014, o 13:19

ulotki

Postautor: kartonka » 19 sty 2015, o 12:05

jak myślicie czy ulotki to dobyr sposób na promocję firmy? czy w XXI wieku to ma prawo działać/
Awatar użytkownika
User

Diana21

Posty

133

Rejestracja

18 sty 2015, o 19:02

Re: ulotki

Postautor: Diana21 » 19 sty 2015, o 20:51

Zależy co chcesz z tymi ulotkami robić, masz zamiar zlecić komuś roznoszenie ich na ulicy, czy może zostawić w sklepach, żeby ludzie sami je zabierali? Ogólnie mam wrażenie, że wszelkie wciskane ludziom na ulicy karteczki tylko ich irytują;) może lepiej w jakiś baner zainwestować, albo zostawić właśnie w kilku miejscach, kto będzie chciał, to zabierze;) nie wiem, jaką działalność prowadzisz, ale może zamieść na nich informację o promocji np.: z tą ulotką 5% taniej, wtedy chętniej ktoś to zatrzyma;)
Jeśli człowiek ma dość pieniędzy, trudno mu w ogóle popełnić jakieś przestępstwo. Zdarzają mu się tylko zabawne, drobne niezręczności. -TP
no avatar
User

bask

Posty

153

Rejestracja

28 lis 2014, o 15:09

Re: ulotki

Postautor: bask » 21 sty 2015, o 10:12

no własnie, odpowiednie dobrane ulotki, odpowiednia szata graficzna i rozdawanie odpowiednim osobom to klucz do sukcesu w tej formie marketingu. ja współpracowałem z firmą ulotex w tej kwestii i bardzo dobry efek osiągnąłem. ale tak jak mowie, należy dobrze opracować strategie marketingową
no avatar
User

tomciak

Posty

89

Rejestracja

22 sty 2015, o 10:16

Re: ulotki

Postautor: tomciak » 22 sty 2015, o 11:06

wszystko zalezy od tego do kogo chcesz dotrzec
http://www.finanovacash.pl/ - pożyczki bez BIK i KRD !
Najlepsze oferty!
Awatar użytkownika
User

monika73

Posty

20

Rejestracja

13 lip 2013, o 19:11

Lokalizacja

okolice Krakowa

Re: ulotki

Postautor: monika73 » 3 lut 2015, o 18:09

Cześć,
projekt ulotki ma 99% znaczenia i wpływu na jej sukces lub brak. Kolory - oczywiście, że są ważne. Czerwienie to kolory agresywne - niebieskie, zielone pastele są już mniej nachalne. Musisz się zastanowić do jakich osób kierujesz reklamę - młodych, starszych, żyjących szybkom czy wolno - czy mają czas dużo czytać czy mało? Tu masz kilka przykładów agresywnych (czerwienie) i mniej agresywnych (niebieskości). W sieci znajdziesz dokładniejsze opisy "znaczenia" kolorów - tego jak są postrzegane przez odbiorców. Wiesz co dla zwierząc oznacza czerwień? Trucizna, groźne, uwaga, pozor - nie jeść! :)
Obrazek
Foto
w życiu piękne są tylko chwile
Awatar użytkownika
User

DariaKwiatek

Posty

4

Rejestracja

5 lut 2015, o 21:57

Re: ulotki

Postautor: DariaKwiatek » 17 lut 2015, o 07:34

Zgadzam się z przedmówcami, że jednym z najistotniejszych czynników wpływających na dobrą reklamę jest oprawa graficzna ulotki, plakatu tudzież strony www reklamującej daną firmę.

Pamiętaj, że Twoja ulotka musi być "lekka" czyli dobrze dobrana kolorystycznie, musi mieć zachęcającą treść. Druga kwestia to jest w jaki sposób zamierzasz roznosić te ulotki aby trafiły do docelowych klientów.

Najpierw wszystko dobrze zaplanuj, a później zabierz się do realizacji, żeby "nie wtopić pieniędzy" :)
Poprawnie sformułowany problem, zawiera swoje rozwiązanie.
no avatar
User

karolina_kofh

Posty

4

Rejestracja

20 lut 2015, o 11:07

Re: ulotki

Postautor: karolina_kofh » 20 lut 2015, o 11:23

W dzisiejszych czasach raczej stawia się na reklamę w sieci. Pomyśl nad fanpagem swojej działalności - niewielki nakład środków, a rezultaty mogą być dużo lepsze od ulotek.
Pozdrawiam
kofh pl
Awatar użytkownika
User

WaldemarS

Posty

20

Rejestracja

17 lip 2014, o 11:14

Re: ulotki

Postautor: WaldemarS » 26 lut 2015, o 10:10

Zgadzam się z wypowiedziami poprzedników - wszystko zależy w jakiej branży działa firma. Reklamę trzeba dobierać indywidualnie, nie można się kierować tym, co mają inni. Moim zdaniem ulotka może być dobrą reklamą, ale tylko w niektórych przypadkach. Teraz stawia się na inne formy marketingu. Dużo firm, w szczególności z branży dystrybucyjnej zleca robienie stojaków czy innych materiałów typu POS. Z tego co się orientuje, to m.in Emano http://www.emano.com.pl/oferta-nie-jestesmy-jedynie-biorca-briefow.html
ma takie usługi w swojej ofercie.
no avatar
User

jandus

Posty

39

Rejestracja

27 lut 2015, o 00:37

Re: ulotki

Postautor: jandus » 27 lut 2015, o 01:47

głownie to reklama w sieci, ewentualnie możesz wesprzeć się ulotkami
pracaidealna.pl - praca w Norwegii
Awatar użytkownika
User

Asia22

Posty

60

Rejestracja

4 lut 2015, o 17:11

Re: ulotki

Postautor: Asia22 » 17 mar 2015, o 14:57

Moim zdaniem internet teraz jest potęgą reklamy :) ale jeśli chcesz dotrzeć do tych co mało orientuja się w sieci to jak najbardziej banery reklamowe z ciekawym tekstem i grafiką no i ulotki. Zdubluje się, fajną ofertę dla firm ma Lapisart, no i przede wszystkim jakośc mnie zadawala :)
Uciekam, więc jestem. A raczej uciekam, więc przy odrobinie szczęścia nadal będę. - Rincewind
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.098s | 12 Queries | GZIP : Off ]