Uczelnia prywatna czy publiczna?

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

Mercus

Posty

79

Rejestracja

31 sie 2013, o 14:05

Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: Mercus » 22 gru 2014, o 22:27

Jakie jest Wasze zdanie nt. prywatnych i publicznych uczelii? Otóż przyjęło się,że te publiczne są lepsze, ja co do tego nie jestem aż taki przekonany, otóz nie można wskazac jednoznacznie na państwową, bądź prywatną uczelnie. Wszytsko zalezy od rodzaju uczelni, są słabe publiczne i bardzo dobre prywatne i na odwrót. Przyjęło jednak tak dziwnie, że na publiczne uczelnie idą najlepsi, ale nie mogę do końca się z tym zgodzić, bo sam kończyłem publiczną i uważam, że część osób nie powinna w ogóle znaleźć się na studiach, jakichkolwiek. Sam mam obecnie podobny problem, bo chcę iść na studia podyplomowe i poważnie się zastanawiam nad prywatną uczelnią, przede wszytskim dlatego, szukajac na link http://www.wsb.pl/gdynia/ podyplomówek powiązanych z moimi studiami i pracą było ich znacznie więcej niż publicznej, a poza tym dobijało mnie to nieszanowanie czasu studentów, przez kadrę akademicką w naszej uczelni-nie mówię, że w każdej tak jest, ale uraz pozostał. Dlatego gdybym miał decydować już teraz, to poszedłbym na podyplomówkę na prywatną. Jakie jest Wasze zdanie?
no avatar
User

graszko

Posty

79

Rejestracja

30 mar 2014, o 08:53

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: graszko » 27 gru 2014, o 07:37

ciekawa szkoła wyższa jest tu: http://pedagogium.pl/o-nas/idea-uczelni.html - to zależy jaki kierunek cię interesuję, ale ja uważam, że pedagogia ma przyszłość, musimy się uczyć coraz więcej i coraz więcej osób się interesuje ciekawymi metodami nauczania
no avatar
User

drzewiasty

Posty

49

Rejestracja

15 sty 2015, o 12:20

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: drzewiasty » 15 sty 2015, o 12:31

uczelnia to uczelnia ;) ale chyba lepiej na publiczną, bo sporo osób twierdzi że na prywatnych to lajtowo jest
szybkigrosz.pl - pożyczki dla zadłużonych
no avatar
User

jandus

Posty

39

Rejestracja

27 lut 2015, o 00:37

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: jandus » 27 lut 2015, o 01:14

nie ma znaczenia jaka uczelnie konczysz ;)
pracaidealna.pl - praca w Norwegii
no avatar
User

kobietapracujaca

Posty

183

Rejestracja

17 lut 2015, o 09:51

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: kobietapracujaca » 23 mar 2015, o 22:24

Ja zawsze chciałam iść na uczelnie publiczną zresztą tak zrobiłam z względu na to, że często mówi się nieładnie o studentach na uczelniach prywatnych lub zaocznych, że dyplom mają w sumie za darmo chciałam tego uniknąć choć wiem że to nie prawda. Szczerze mówiąc nie ma znaczenia jaką uczelnie skończysz ważne, abyś miał później pracę. Ja kiedyś przy wyborze kierunku właśnie się tym kierowałam . Ostatnio znalazłam ciekawy artykuł http://praca.gratka.pl/poradnik/art/po-jakich-studiach-najtrudniej-znalezc-prace,2314442,art,t,id,tm.html o tym czego nie warto studiować ponieważ ciężko o prace.
no avatar
User

milko

Posty

3

Rejestracja

28 mar 2015, o 22:53

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: milko » 28 mar 2015, o 22:58

Uważam, że obecnie nie ma znaczenia czy się pójdzie na uczelnie publiczną czy prywatną. Oczywiście na prywatnej się płaci i to jest jedyna różnica.
no avatar
User

danny4231

Posty

663

Rejestracja

3 lis 2017, o 11:49

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: danny4231 » 10 sie 2018, o 15:44

ja uważam, że uczelnie prywatne bardziej skupiają się na swoich studentach!
no avatar
User

Annika

Posty

33

Rejestracja

28 lip 2021, o 12:39

Re: Uczelnia prywatna czy publiczna?

Postautor: Annika » 2 sie 2021, o 21:04

byle nie kierunki humanistyczne, po nich jest problem z pracą
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.125s | 12 Queries | GZIP : Off ]