Twoja firma: badaj i planuj!

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Esplorado

Posty

3

Rejestracja

10 gru 2014, o 11:58

Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: Esplorado » 10 gru 2014, o 12:00

Obrazek

Jak skutecznie promować swoją firmę? Jak zwiększać jej zyski, ulepszać jej funkcjonowanie? Działać! Ale chwileczkę! Nie ma działania bez planu! Do przygotowania kolejnych etapów działań naszej firmy zbieramy wszelkie potrzebne informacje. Rzetelnym źródłem, które może dostarczyć nam wiedzy na temat jej stanu, opinii naszych klientów są badania marketingowe, które szybko i sprawnie przeprowadzisz z Esplorado.pl.

Przygotowanie strategii dla Twojej firmy to nie jest bułka z masłem. W celu jej określenia, przeprowadzamy badania. Wnioski z przeprowadzonych analiz pozwolą wyznaczyć główny cel działalności i zarysować strategię. Esplorado.pl to narzędzie, które pozwala nie tylko na tworzenie spersonalizowanych, wielofunkcyjnych ankiet, ale jest również „inteligentnym pomocnikiem”, dzięki któremu wyniki badań możesz podglądać na bieżąco.

Badania marketingowe przydają się również do ulepszania działalności firmy. Gdy plan został już wprowadzony, większość zadań wykonana, a jednak wyniki są dalekie od spodziewanych, warto zbadać, co może być przyczyną obecnego stanu. Jeśli firma traci kolejne porcje środków, nie zyskuje klientów lub boryka się z innymi trudnościami, najlepsze, co może zrobić, to ponowne badanie adekwatnego do problemu obszaru.

Zdarzają się również sytuację, gdy potrzebne są konkretne dane, konkretne liczby i procenty, które umożliwią podjęcie bardzo trudnej, strategicznej decyzji. I znów z pomocą przychodzi Esplorado.pl. Nawet jeśli w krótkim czasie nie uda się przeprowadzić badań na wielką skalę, to z pewnością, uzyskasz próbkę danych, które ułatwią Ci podjęcie decyzji o dalszych krokach Twojej firmy.

Jakie jeszcze niedogodności napotykają badacze? Jednym z podstawowych kłopotów jest ilość respondentów. Nie zawsze łatwo zachęcić ludzi do wypełnienia naszej ankiety. Esplorado.pl zna rozwiązanie tej kwestii. Ankietowani za swoje odpowiedzi zbierają punkty, które mogą potem zamienić na nagrody.

Projekt Esplorado.pl jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach PO IG Działanie 8.1. „Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość”.

Obrazek
Awatar użytkownika
User

MaciejN

Posty

38

Rejestracja

14 maja 2014, o 08:35

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: MaciejN » 22 gru 2014, o 10:42

Nie wiem czy tylko mnie, ale nie wyświetla się obrazek.
Awatar użytkownika
User

monika87

Posty

39

Rejestracja

19 lut 2014, o 08:58

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: monika87 » 29 gru 2014, o 10:17

mnie się wyświetla.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: bizz » 2 lut 2016, o 12:43

Jeśli chcecie to na www.wariograf24.com możecie skorzystać z usług badania wariografem. Myślę, że wykonanie tego typu badań ma wiele korzyści, więc możecie sprawdzić sobie ofertę.
no avatar
User

saszej

Posty

1

Rejestracja

11 lut 2016, o 16:53

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: saszej » 11 lut 2016, o 16:56

Myślę, że przy sprawdzaniu efektywności naszej firmy może pomóc firma rozliczeniowa biurowirtualne.warszawa.pl Więcej szczegółów na stronie www.
no avatar
User

monika335

Posty

78

Rejestracja

28 wrz 2013, o 12:24

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: monika335 » 28 cze 2016, o 19:59

W przypadku tego typu badań rynkowych często korzysta się z zewnętrznych podmiotów. Takie usługi można zlecić firmie http://www.e-statystyka.com.pl/ jeśli potrzebujesz np. analiz statystycznych.
no avatar
User

endrju1

Posty

288

Rejestracja

23 maja 2016, o 13:43

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: endrju1 » 9 lip 2016, o 07:59

Mi się ostatnio podobają hale namiotowe- składasz szybciutko, w razie czego hale demontujesz i przenosisz gdzie chcesz. Na http://protan-elmark.com.pl/ masz fajny kreator w 3D gdzie projektujesz sobie halę wg własnych potrzeb- idealne :)
no avatar
User

Krzychu12

Posty

4

Rejestracja

8 lip 2016, o 13:59

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: Krzychu12 » 14 lip 2016, o 10:22

Witam, prowadzę warsztat, chciałbym zainwestować w taki system http://systemtourguide.com/portfolio-it ... w-halasie/ który mógłby mi pomóc w komunikacji z pracownikami oraz pomiędzy nimi samymi. Jak myślicie gdzie mógłbym się ubiegać o dofinansowanie takiego sprzętu, jest to jakby nie patrzyć inwestycja w poprawę warunków pracy.
no avatar
User

john89

Posty

3

Rejestracja

14 lip 2016, o 17:37

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: john89 » 19 lip 2016, o 11:54

Chyba jest jakiś błąd z obrazkiem przy wyświetlaniu na forum. Możesz podesłać pierwotny link do obrazka?
no avatar
User

Tomaashu

Posty

76

Rejestracja

24 kwie 2015, o 06:25

Re: Twoja firma: badaj i planuj!

Postautor: Tomaashu » 19 lip 2016, o 12:33

Polecam skorzystać z usług specjalistów.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 12 Queries | GZIP : Off ]