Transport za granicę

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

Alex21

Posty

106

Rejestracja

13 cze 2016, o 14:14

Lokalizacja

Rybnik

Transport za granicę

Postautor: Alex21 » 24 lis 2016, o 13:32

Szukam jakiejś sprawdzonej firmy, która zajęłaby się transportem żywności do ue :) Kogo polecacie?
Znacie sklep domek ? :)
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: Transport za granicę

Postautor: bizz » 24 lis 2016, o 13:35

Hej! Mogę Ci polecic: http://www.rofood.pl/pl/firma.html - ciekawa oferta oraz profesjonalny dostawca. Współpracuja z wieloma markami oraz posiadają nowoczesne samochody, co bardzo ułatwia wypakowanie produktów :) Terminowi i przyjaźnie nastawieni do klienta ;)
no avatar
User

kodzirro

Posty

9

Rejestracja

29 wrz 2016, o 12:20

Re: Transport za granicę

Postautor: kodzirro » 29 lis 2016, o 09:21

Jeśli szukasz transportu do UE mogę Ci polecić usługi przewozy międzynarodowe firmy Bit Logistics, ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą i odkąd korzystam z ich usług nie miałem żadnych problemów.
Awatar użytkownika
User

Murek24

Posty

59

Rejestracja

25 sty 2016, o 15:12

Re: Transport za granicę

Postautor: Murek24 » 1 gru 2016, o 15:34

http://transportmaszynpoznan.com/ są najlepsi. Wiele lat doświadczeń na trasach polskich i zagranicznych. Uprawnienia UDT posiada nasz KAŻDY kierowca. Rozbudowany tabor holowników przystosowany do przewozu tego typu ładunków. Ubezpieczenie OC ładunku.
Gdy ktoś dosiadł tygrysa, to już z niego nie zejdzie.
no avatar
User

LatajacePaczki_pl

Posty

41

Rejestracja

9 gru 2016, o 06:22

Re: Transport za granicę

Postautor: LatajacePaczki_pl » 9 gru 2016, o 06:51

Jeżeli chodzi o transport międzynarodowy, to zobacz na LatajacePaczki.pl gwarantujemy wysoką jakość i bezpieczeństwo podczas transporty przesyłki. W razie pytań chętnie odpowiemy na forum.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.914s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron