transport na linii Polska-Grecja

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

oksana

Posty

411

Rejestracja

18 kwie 2014, o 15:28

Lokalizacja

Kraków

transport na linii Polska-Grecja

Postautor: oksana » 23 cze 2014, o 10:07

Jeśli planujecie dalszą przeprowadzkę np. do Grecji- bo macie tam biznes, albo domek letniskowy to polecam firmę, która się tym zajmuje BANEX Transport
Przewozili nam meble i parę sprzętów ogrodowych z Grecji do Zabrza i jesteśmy naprawdę zadowoleni z ich usług. Meble dotarły nieuszkodzone i przez cały czas był z nimi kontakt telefoniczny.
polecam
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: kolaa » 8 lip 2014, o 21:18

Szukacie dobrej firmy transportowej? Polecam wam firmę preprava balíkov z SK do UK oferującą profesjonalny transport towarów z Słowacji do Anglii. Sprawdzona i doświadczona firma oferująca transport towarów w atrakcyjnych cenach.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

marcelina.kote

Posty

103

Rejestracja

10 lut 2014, o 16:15

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: marcelina.kote » 9 lip 2014, o 07:02

Nie wiedziałam, że są nawet firmy transportowe, które proponują pomoc w przeprowadzce do innych krajów. Choć nie ma w tym nic dziwnego, teraz usługi są tak wyspecjalizowane.
no avatar
User

Viper

Posty

168

Rejestracja

10 lut 2014, o 11:37

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: Viper » 18 lip 2014, o 07:20

Obecnie jest naprawdę sporo firm oferujących usługi transportu drogowego, więc konkurencja jest duża. Dzięki temu pojawia się coraz więcej ciekawych ofert, co daje nam całą masę możliwości, nawet jeśli chodzi o przeprowadzkę za granicę.
no avatar
User

karolina

Posty

115

Rejestracja

31 lip 2014, o 07:59

Lokalizacja

Chałupki

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: karolina » 6 lis 2014, o 13:55

Zgodzę się z tobą Viper. Ja też miałam do czynienia z firmą z Krakowa, która przeprowadzała moją firmę do Czech.
http://www.przewlocki.com.pl/firmy.html zrobili to profesjonalnie i bez żadnych komplikacji i zniszczeń.
Co powiecie na zdjęcie co robi ten fotograf dziecięcy racibórz?
no avatar
User

valentyn

Posty

89

Rejestracja

2 sie 2013, o 08:05

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: valentyn » 16 gru 2014, o 11:22

ta firma oferuje jeszcze transport poza granicami kraju http://best-move.pl/pl/oferta/przeprowa ... graniczne/ może komuś się przyda kontakt
no avatar
User

balladyna

Posty

74

Rejestracja

30 paź 2014, o 10:53

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: balladyna » 25 mar 2015, o 12:49

Niedawno zmieniałam siedzibę mojej firmy do przeprowadzki , aby zapobiec ewentualnym zniszczeniom zatrudniłam firmę ,
http://best-move.pl/pl/oferta/przeprowadzki-firmowe/ , było szybko i profesjonalnie .
no avatar
User

kolaa

Posty

597

Rejestracja

8 cze 2013, o 14:10

Lokalizacja

Warszawa

Re: transport na linii Polska-Grecja

Postautor: kolaa » 27 maja 2015, o 10:16

Myślę, że w takim wypadku opłacalny może być również transport morski. A firmy oferujące urządzenia do rozładunku statków, z pewnością na takim biznesie dobrze zarobią.
Jaki wybrać sposób na reklamę internetową - content marketing
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.093s | 12 Queries | GZIP : Off ]