Znalezione wyniki: 37

Re: Psychotesty na broń

To jak już zamierzasz posiadać broń, koniecznie zainteresuj sie gdzie możesz kupić dobrej jakości i solidne szafy na broń. Bez tego raczej nie podjąłbym się posiadania jakiejkolwiek broni. Podstawa to jej bezpieczne przechowywanie i proponuję Ci zadbać o to w pierwszej kolejności!
autor: Thertor
16 maja 2018, o 23:20
 
Forum: Na każdy temat
Temat: Psychotesty na broń
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 55

Re: tani dobry hosting

Co do Hekko, to muszę się zgodzić. Mam u nich stronę już jakiś czas i według mnie to bardzo stabilny i szybki hosting, a co najważniejsze także niedrogi! Sami sprawdźcie ich ofertę i przetestujcie, ponieważ jest taka możliwość!
autor: Thertor
5 maja 2018, o 09:15
 
Forum: Pomysł na własny biznes
Temat: tani dobry hosting
Odpowiedzi: 7
Odsłony: 231

Re: Hosting dla firmy

Moim zdaniem zwyczajny hosting jest wystarczający. Sprawdź sobie na przykład ofertę od Hekko. Niedrogi i stabilny hosting, który na pewno będzie wystarczający dla Twoich potrzeb!
autor: Thertor
5 maja 2018, o 09:14
 
Forum: Zakładamy firmę
Temat: Hosting dla firmy
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 270

Re: Jak wybrać fajną firmę hostingową?

Według mnie jeśli chodzi o jakość świadczonych usług, to świetnym wyborem będzie Hekko. Mają bardzo stabilne serwery, a do tego ich usługi wcale nie są drogie. Zajrzyj na ich strne i po prostu przetestuj ich usługi bo też jest taka opcja!
autor: Thertor
5 maja 2018, o 09:13
 
Forum: E-Biznes
Temat: Jak wybrać fajną firmę hostingową?
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 406

Re: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?

A patrzyłeś już może na ofertę od Hekko? Moim zdaniem to jeden z lepszych hostingów dostępnych na rynku i przede wszystkim niedrogi. Nie ma moim zdaniem po co przepłacać u innych skoro tutaj możesz mieć r=to samo, a nawet coś lepszego za mniejsze pieniądze!
autor: Thertor
4 maja 2018, o 19:56
 
Forum: E-Biznes
Temat: Jaki hosting wybrać dla sklepu internetowego?
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 230

Re: Wirtualne biuro

Własnie też zastanawiam się nad tym rozwiązaniem ze względu na oszczędności i miałbym do was prośbę abyście podpowiedzieli mi Jakie wirtualne biura we Wrocławiu są najlepsze? Może znacie jakąś sprawdzoną i pewną firmę, którą możecie mi polecić?
autor: Thertor
28 kwie 2018, o 01:19
 
Forum: E-Biznes
Temat: Wirtualne biuro
Odpowiedzi: 6
Odsłony: 1838

Re: własna firma

Ktoś wcześniej wspomniał już o księgowości, jednak ja jeszcze przypomnę, że jeśli już prowadzicie własną firmę warto jest zatrudnić dobre biuro rachunkowe https://biuro-renoma.pl/ , które będzie prowadziło dla nas rozliczenia z US. W ten sposób możemy być pewni systematycznych i prawidłowych rozliczeń
autor: Thertor
26 kwie 2018, o 15:43
 
Forum: Zakładamy firmę
Temat: własna firma
Odpowiedzi: 41
Odsłony: 1663

Re: Szybka pożyczka!

Moim zdaniem najlepiej będzie jeśli przed wzięciem jakiejkolwiek pożyczki, przejrzysz sobie dobry i rzetelnie sporządzony ranking chwilówek. Tak jak na przykład jest dostępny [url]=https://pozyczkowydoradca.pl/tutaj[/url]. Dla mnie taka pomoc okazała się bardzo przydatna w podjęciu decyzjo o tym jak...
autor: Thertor
18 kwie 2018, o 18:40
 
Forum: Konta bankowe
Temat: Szybka pożyczka!
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 1090

Re: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starci

Takie systemy bardzo ułatwiają pracę w firmie oraz zarządzanie nią. Czasem jednak muszą one być tworzone tak aby były dopaowane do konkretynych wymagań danego biznesu. Takimi realizacjai wraz z pełnym wsparciem zajmuje się na przykład firma Software House Mobile Management . Niedawno stworzyli bardz...
autor: Thertor
5 kwie 2018, o 20:35
 
Forum: Zakładamy firmę
Temat: Oprogramowanie dla małych firm - czy potrzebne na starcie?
Odpowiedzi: 87
Odsłony: 6082

Re: Fanpage - samemu czy z firmą?

Ja trafiłem ostatnio na bardzo ciekawy artykuł odnośnie firmowego fanpage http://stronywww-24.pl/blog/fanpage-zamiast-strony-internetowej-to-nie-jest-dobry-pomysl . Okazuje się, że sam fanpage bez firmowej strony www to wcale nie takie dobre rozwiązanie. Wiedzieliście o tym? Ja przed przeczytaniem t...
autor: Thertor
4 kwie 2018, o 22:35
 
Forum: Reklama i promocja firmy
Temat: Fanpage - samemu czy z firmą?
Odpowiedzi: 8
Odsłony: 405
Następna

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.