TechMedia - gadżety reklamowe, poligrafia

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

lwojciechowski

Posty

3

Rejestracja

14 lip 2010, o 15:48

TechMedia - gadżety reklamowe, poligrafia

Postautor: lwojciechowski » 15 lip 2010, o 08:24

Witam
Zespół TechMedia zajmuje się produkcją gadżetów reklamowych z dowolnym nadrukiem lub logo.
Od tanich, prostych długopisów, baloników, smyczy poprzez artykuły biurowe, elektronikę, aż po przedmioty ekskluzywne.
Ponadto oferujemy usługi poligraficzne, wycinanie i grawerowanie laserem.
Jest to bardzo dobra forma reklamy zarówno dla małych jak i dużych firm,
czasami taki mały upominek, gratis pozostawia w kliencie poczucie wyjątkowości i udanej transakcji.
Zapraszam serdecznie na stronę: www.tech-media.pl
lub e-mail: l.wojciechowski@tech-media.pl
no avatar
User

wamies

Posty

504

Rejestracja

1 sie 2018, o 18:30

Re: TechMedia - gadżety reklamowe, poligrafia

Postautor: wamies » 31 sty 2020, o 00:01

Ja zamawiałem materiały reklamowe w https://www.smx.com.pl/uslugi/laser-co2/grawerowanie/. Profesjonalne wykonanie i szybka realizacja projektu.
no avatar
User

bizz

Posty

538

Rejestracja

31 lip 2013, o 19:18

Re: TechMedia - gadżety reklamowe, poligrafia

Postautor: bizz » 25 lut 2020, o 15:36

Gadżety reklamowe kojarzą mi się z firmą artigraf.pl . Mają tutaj przebogaty wybór gadżetów reklamowych w atrakcyjnych cenach. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem, a oferowane produkty cechują się wysoką jakością, dlatego też polecam wam zajrzeć do ich oferty.
no avatar
User

tomekB

Posty

280

Rejestracja

12 kwie 2018, o 12:18

Re: TechMedia - gadżety reklamowe, poligrafia

Postautor: tomekB » 16 mar 2020, o 17:58

Jeśli chodzi o kompleksowe usługi poligraficzne to sprawdzi wam się firma MegaLak https://www.megalak.pl/ z Marek k/Warszawy. Wykonują lakierowanie UV powierzchni, foliowanie, a także sztancowanie i hot-stamping, działają solidnie i terminowo. Z mojego doświadczenia wynika, że firma zdecydowanie jest godna polecenia.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.092s | 14 Queries | GZIP : Off ]