Tarcza antykryzysowa

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

BiznesWalczy

Posty

1

Rejestracja

24 kwie 2020, o 08:48

Tarcza antykryzysowa

Postautor: BiznesWalczy » 24 kwie 2020, o 08:54

Dla wszystkich przedsiębiorców poszukujących pomocy w uzyskaniu świadczeń z tarczy antykryzysowej 2.0 przygotowaliśmy Przewodnika Przedsiębiorcy, który przedstawia oraz opisuje kto i jak może skorzystać z tarczy antykryzysowej. Poradnik jest całkowicie darmowy wystarczy skontaktować się z nami pod adresem bok@dostepnespolki.pl, bądź wejść na nasza stronę www.bizneswalczy.pl .

Jeśli poradnik nie wystarczył w ramach tego projektu przygotowaliśmy 4 wnioski z tarczy antykryzysowej 2.0 takie jak:
- pożyczka do 5000 zł,
- zwolnienie od składek ZUS,
- dofinansowanie wynagrodzeń pracowniczych,
- świadczenie postojowe dla działalności gospodarczych osób fizycznych.
Ponadto przygotowaliśmy 30 wniosków, które pomogą załatwić Państwu sprawy w ZUS, US, Sądzie oraz rozwiązać problemy z bankami, leasingiem, kontrahentami czy pracownikami.
Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej www.bizneswalczy.pl
no avatar
User

frytek

Posty

1

Rejestracja

7 maja 2020, o 08:02

Re: Tarcza antykryzysowa

Postautor: frytek » 7 maja 2020, o 08:03

Posiadam małą knajpkę nad morzem, złożyłam wniosek o subwencje i dostałam decyzje pozytywną po kilkunastu godzinach. Czasem nie wiedziałam co gdzie wpisać, bo człowiek w nerach pod presją działa, ale obsługa pfr na facebooku mi pomogła.
no avatar
User

plavvir

Posty

1

Rejestracja

16 maja 2020, o 06:57

Re: Tarcza antykryzysowa

Postautor: plavvir » 16 maja 2020, o 07:00

No przy okazji tematu pożyczek to znalazłem stronę https://biurokredytowe.warszawa.pl/dora ... wa-opinie/ i myślę, że potrzebny mi doświadczony doradca kredytowy z Warszawy opinie sprawdzam rzecz jasna w internecie i wiele ofert dziennie ponieważ chcę wybrać jak najlepiej. Potrzebny mi dobry, korzystny kredyt dla firm żeby podnieść się jakoś po tym ciężkim okresie gdy gospodarka była zamrożona. Jakieś porady?
no avatar
User

ArekKowalski

Posty

4

Rejestracja

20 maja 2020, o 16:35

Re: Tarcza antykryzysowa

Postautor: ArekKowalski » 20 maja 2020, o 16:37

Dzieki za informacje.
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.113s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron