tanie podróże

W tym miejscu możesz napisać o swojej firmie, oraz podać adres firmowej strony www.
no avatar
User

to_ja

Posty

2

Rejestracja

19 sie 2011, o 14:13

tanie podróże

Postautor: to_ja » 19 sie 2011, o 14:14

vojamondo.pl – portal dla wszystkich którzy podróżują samolotami i szukają ciekawych ofert. Vojamondo.pl jest stworzony po to aby wybrał najlepszą ofertę według określonych kryteriów – przewoźnika, czasu, ceny, odległości itp.
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: tanie podróże

Postautor: Kocica » 10 lis 2012, o 10:46

Zajrzałam na podaną stronę, po lubię turystyczne szperanie po sieci, ale widzę, że ogranicza się wyłącznie do biletów lotniczych - to jednak ciekawszy na moje oko jest np serwis http://www.fostertravel.pl/ - też można znaleźć tanie loty, ale więcej opcji do poczytania jest: konkretne wycieczki, propozycje, opisy miejsc, no i np fajnie się ustawia wyjazd/powrót datami , określa czy chcemy urlop z jedzonkiem czy bez itd.
Moim zdaniem w tą stronę bardziej będą szły takie turystyczne pomysły, niż tylko kup bilet, wybierz lot...
no avatar
User

tmszk

Posty

11

Rejestracja

10 lis 2012, o 11:52

Re: tanie podróże

Postautor: tmszk » 10 lis 2012, o 11:56

Tanie loty czy to nie jest czasem druga, trzecia klasa? Mało wygodna i w ogóle kiepska sprawa?
Jak sądzicie na ten temat?
Profesjonalne Kredyt forum gdzie uzyskasz finansowe porady oraz porozmawiasz z innymi osobami, które również prowadzą własny biznes.
no avatar
User

aneri

Posty

6

Rejestracja

14 paź 2012, o 16:00

Re: tanie podróże

Postautor: aneri » 10 lis 2012, o 17:47

Tanie to przeważnie okazuje się tylko z nazwy. Jak przychodzi co do czego to trzeba sporo zapłacic.
przegrywanie vhs na dvd nigdy nie było takie proste - producent opakowań
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: tanie podróże

Postautor: Urban30 » 29 gru 2012, o 16:26

No niestety tanie loty róznie wychodzą w praktyce,
ale takie życie. Z góry też szufladkować nie wolno.
Biznes, sport, ruch, kreatyna - męskie sprawy.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: tanie podróże

Postautor: januszl » 29 gru 2012, o 17:33

Witaj, mam na imię Janusz, prowadzę własną firmę –domy z drewna i dodatkowo pomagam innym zarabiać, chciałbym przedstawić Ci wyjątkową ofertę zarobku – absolutna nowość, która łączy w sobie przyjemne z pożytecznym. Nie dawno powstał międzynarodowy klub turystyczny Rici, zrzeszający ok. 160 najlepszych biur podróży z całego świata . Przystępując do klubu otrzymujemy zniżki dochodzące do nawet 60% na hotele, przeloty,
przejazdy, pobyty, wczasy i podróże po świecie. Karta klubowa kosztuje 350 dol. I otwiera przez nami świat. Ale to nie wszystko, firma umożliwia nam pracę polegającą na promocji swych ofert i usług płacąc nam za to. Praca wyjątkowo prosta i przyjemna polegająca na poinformowaniu znajomych o tych możliwościach, zaproszeniu ich do klubu. Zapraszając tylko 2 osoby zarabiamy 700 dolarów, zapraszając więcej nasze zarobki rosną do kilku tysięcy dolarów miesięcznie i wyżej. Po uzyskaniu kwalifikacji co trwa obecnie od miesiąca do max 4 otrzymujemy wynagrodzenie w sumie- duże.. Chcesz zarobić więcej załóż 2 a nawet 4 konta. Aby uzyskać kwalifikację wystarczy że wprowadzone 2 osoby przez Ciebie też wprowadzą 2 osoby. I zauważ już masz pieniądze na wyjazd, dokładkę do samochodu, czy budowy domu. Możesz klub promować ile chcesz i jak długo chcesz zarabiając dużą kasę.
Trzy razy w tygodniu odbywają się prezentacje online: poniedziałek, środa i piątek. Zawsze o 20,30
Wchodzimy na: http://www.rici4you.com/pl/webinar Chcę dodać że w mojej grupie działamy wspólnie, wzajemnie się wspomagając co skutkuje bardzo szybkimi awansami i wypłatami. Tu możesz zawsze liczyć na wsparcie i pomoc na każdym etapie kariery. Aby mieć szybszy kontakt proszę o podawanie tel. . Proszę pisać na –janubers@gmail.com mój nr. 609 583 837. Chcę tez dodać że pomagam przy rejestracji i założeniu konta. Zapraszam na stronę klubu -http://www.rici4you.com/Janusz59 W razie nie możności skorzystania w chwili obecnej z oferty, przekaż ją znajomej osobie a ja ze swej strony zrobię wszystko aby ta osoba była Ci wdzięczna za to przez długie lata. Pozdrawiam i zapraszam – Janusz Z ostatniej chwili, jako że przechodzę do bordu kwalifikacyjnego to mam prośbę, osób zainteresowanych zarobkiem przybywa i nie chciałbym ich odsyłać więc w razie potrzeby mogę je przekazać do Twojej struktury..
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

bartosz29

Posty

3

Rejestracja

31 gru 2012, o 13:55

Re: tanie podróże

Postautor: bartosz29 » 31 gru 2012, o 14:01

Bardzo ciekawy portal ;) Myślę, że przy okazji planowania kolejnej podróży skorzystam.
________________________________________________________________________________________________________________________
wakacje nad morzem
no avatar
User

agniesiiaa87

Posty

2

Rejestracja

2 sty 2013, o 15:45

Re: tanie podróże

Postautor: agniesiiaa87 » 2 sty 2013, o 15:53

no avatar
User

kacper212

Posty

12

Rejestracja

22 paź 2012, o 09:15

Re: tanie podróże

Postautor: kacper212 » 12 sty 2013, o 20:22

bardzo ważne jest dobra baza noclegowa nad morzem, jeśli sie chce tam jechać oczywiście. Bez tego można wydać trochę za dużo niż by to było normalnie.
no avatar
User

januszl

Posty

333

Rejestracja

29 paź 2011, o 07:20

Re: tanie podróże

Postautor: januszl » 15 sty 2013, o 21:04

Obecnie w klubie Rici jest możliwość dla członków klubu zabieranie w podróże czy na wczasy członków rodzin też ze zniżką. Obecnie takiej oferty nie ma żadne biuro podróży. Nie tylko że zarabiamy to jeszcze mamy masę ofert do wyboru.
Pomnóż bezpiecznie dowolną sumę - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.111s | 14 Queries | GZIP : Off ]