Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
no avatar
User

komper

Posty

71

Rejestracja

20 gru 2016, o 14:54

Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Postautor: komper » 11 maja 2017, o 07:06

Szukam takiej oferty, jak w temacie, ale zakładając, że jej koszty będą racjonalne. Czy coś takiego jest możliwe aktualnie do uzyskania? Nie chodzi o 1-2 tysiące, tylko o minimum 10 tysięcy. U kogo realnie możemy liczyć na podobne warunki?
no avatar
User

Kleo

Posty

405

Rejestracja

25 mar 2016, o 17:44

Re: Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Postautor: Kleo » 22 maja 2017, o 06:38

Hm cieżko powiedzieć, ale z tego co kojarze wiele osób chwali sobie pożyczki z credy. Wejdź sobie na ich url i sprawdz jakie mają aktualnie oferty. Osobiście uważam, że często pożyczki pozabankowe mają atrakcyjniejsze oprocentowania i prowizje niż te bankowe zobowiązania :)
no avatar
User

DanielaMT77

Posty

6

Rejestracja

10 kwie 2017, o 07:44

Re: Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Postautor: DanielaMT77 » 30 maja 2017, o 09:20

Może niekoniecznie musisz patrzeć na pożyczki bez bik? Jak masz dużo lepsze oferty firm pożyczkowych, które patrza na to czy jesteś w bik poczytaj sobie artykuł kancelarii prawnej o tym jak wyczyścić swój bik http://zaufanyprawnik.pl/jak-wyczyscic-swoj-bik może akurat jesteś w stanie to zrobic.
no avatar
User

reton12

Posty

223

Rejestracja

2 lut 2017, o 17:40

Re: Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Postautor: reton12 » 12 cze 2017, o 09:57

Jeśli nie wiesz, na jaką pożyczkę się zdecydować, skorzystaj zranking kredytów gotówkowych, ja sam z nich korzystałem, kiedy nie wiedziałem, na co się zdecydować. Przy okazji można też trochę ciekawostek na ten temat tam poczytać. Także doinformujesz się dobrze:)
no avatar
User

ellena263

Posty

1

Rejestracja

17 cze 2017, o 12:58

Re: Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Postautor: ellena263 » 17 cze 2017, o 13:01

A może sprawdzą się pożyczki długoterminowe: https://ocenbank.pl/pozyczki-dlugoterminowe/ . Tutaj masz ranking takich pożyczek, ale też napisane jest tam na ile można pożyczyć i jaka jest maksymalna kwota pożyczki. Może takie rozwiązanie będzie lepszym wyjściem.
no avatar
User

waldek46

Posty

3

Rejestracja

25 cze 2017, o 10:05

Re: Tania pożyczka bez BIK dla nowej firmy

Postautor: waldek46 » 25 cze 2017, o 20:36

Ja polecam ci wzięcie pożyczki w https://kredytok.pl/ . Pożyczka online, więc wszystko odbywa się bardzo szybko i sprawnie , a profesjonalny doradca pomoże ci wybrać najlepszą ofertę dla ciebie :) Moim zdaniem takie szybkie pożyczki to świetna sprawa :)
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]