tani kurier???

Dział dla zdecydowanych na założenie własnej działalności gospodarczej. Dowiesz się tutaj o wszelkich formalnościach związanych z zarejestrowaniem firmy.
Awatar użytkownika
User

JoannaM

1

15 kwie 2015, o 14:02

Piotrków Trybunalski

Re: tani kurier???

Postautor: JoannaM » 20 kwie 2015, o 13:19

Zgadzam się z moją poprzedniczką, dobrą alternatywą dla kurierów są paczkomaty. Wygodnie byłoby gdyby w sklepach internetowych pojawiała się również taka opcja. A wracając do kurierów, to chyba u wszystkich i cena i jakość usług kształtuje się na bardzo podobnym poziomie.
no avatar
User

znawca

192

27 paź 2015, o 07:31

Postautor: znawca » 14 sie 2017, o 10:18

Ja miałam ostatnio niezłą zagwozdkę. Musiałam wysłać kurierem szybciutko paczkę do Anglii. Szukałam przewoźników ale nikt nie chciał się tego podjąć. Wynajęłam więc http://www.uk-trans.pl/paczki-anglia/ i wszystko zostało super zorganizowane. Ja skorzystam kolejnym razem.
no avatar
User

DeltaKurier.pl

25

24 sie 2017, o 05:31

Postautor: DeltaKurier.pl » 24 sie 2017, o 05:51

Akurat jeżeli chodzi o dobą i sprawdzoną firmę kurierską, to polecam zerknąć również do nas, ponieważ właśnie w tym się specjalizujemy i możemy pomóc. Każdą przesyłkę dostarczymy bezpiecznie i na czas :)
Poprzednia