Tablet do pracy

Dział dla dyskusji nie pasujących do innych działów.
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Tablet do pracy

Postautor: kaloszkowa » 22 sie 2012, o 11:44

mam do Was pytanie. wykorzystujecie może w codziennej pracy tablety ? jak się wam na nich pracuje ? ja zastanawiam się nad kupnem tabletu polskiej marki tScore, konkretnie modelu Core Ivy 10 Challenge http://tscoreinnovation.com/Core-Ivy-10-Challenge, słyszał ktoś z was może o niej jakieś konstruktywne - mam tu na myśli odnoszące się do kwestii technicznych, opinie i komentarze ? :)
do tych z Was którzy tablety posiadają - tak z ciekawości, kto z Was korzysta z możliwości dopięcia klawiatury,- mimo tego że jest to możliwe jakoś nigdy się z tym nie spotkałam ;)
no avatar
User

Dyskutant

Posty

221

Rejestracja

10 sty 2012, o 20:26

Re: Tablet do pracy

Postautor: Dyskutant » 22 sie 2012, o 19:43

Poszukaj czegoś taniego w sieciach biedronki ;) Albo jak wolisz markowy sprzęt, to tylko samsung galaxy ;)
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Tablet do pracy

Postautor: kaloszkowa » 30 sie 2012, o 08:33

no właśnie interesuje mnie coś "pomiędzy". nie chce kupować sprzętu z biedronki - swoją drogą już chyba nie są te tablety dostępne - a z drugiej strony też nie mam prawie, że dwóch tysięcy (bo tyle chyba kosztuje galaxy) na ten cel. dlatego interesuje mnie właśnie ten model tScore - parametry wydają mi się całkiem w porządku tyle, że w sieci nie mogę znaleźć żądnych konkretów, recenzji itp ;)
no avatar
User

huntsman

Posty

5

Rejestracja

14 cze 2012, o 06:42

Re: Tablet do pracy

Postautor: huntsman » 11 wrz 2012, o 07:13

Zakupiłem w promocji w Londynie. Wystarczy znaleźć jakieś tanie loty do Londynu i wyjdziesz na plus.
no avatar
User

kaloszkowa

Posty

93

Rejestracja

13 lip 2012, o 12:46

Re: Tablet do pracy

Postautor: kaloszkowa » 20 wrz 2012, o 06:40

heheh nie mam póki co potrzeby, żeby jechać do Londynu - za samym tabletem to jednak myślę, że nawet tanimi lotami mi się nie opłaci :) chociaż fakt - zakupy w Londynie naprawdę nie raz wiążą się z mega okazjami ;)
Awatar użytkownika
User

Kocica

Posty

291

Rejestracja

25 sie 2012, o 08:15

Re: Tablet do pracy

Postautor: Kocica » 28 wrz 2012, o 09:08

A ja tego adresu co tu podajecie to pierwsze słyszę, że taki sklep jest...
hm,
ale jesli chodzi o tablety do pracy, to najlepiej przez porównywarki czy w googlach poszukać - bo to zwykle parametry techniczne masz określone, kwestia marki i ceny (firma oszczędza zawsze... chyba że państwowa, to wtedy różnie bywa heheeh)
Cichutko po parapecie kocica sobie szła.
Różne artykuły do poczytania: http://www.artykulprasowy.info/
no avatar
User

sewery

Posty

84

Rejestracja

19 mar 2011, o 19:33

Re: Tablet do pracy

Postautor: sewery » 30 sty 2013, o 08:16

ja polecam tablety tScore. to naprawdę porządny sprzęt w przystępnych cenach.
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Tablet do pracy

Postautor: green » 9 kwie 2013, o 15:50

Moim ulubieńcem z pośród tabletów jest Samsung Galaxy Note N8000 świetnie sprawdza się w pracy, nie musiałam po niego jeździć do Londynu. Kupiłam w Polsce recenzje notebooków, netbooków, tabletów
no avatar
User

lattemacchiato

Posty

101

Rejestracja

6 mar 2013, o 07:39

Re: Tablet do pracy

Postautor: lattemacchiato » 10 kwie 2013, o 12:42

U mnie w firmie powoli zastanawiają się nad wykupieniem tabletów dla pracowników na wyjazdy służbowe. Zobaczymy co z tego wyjdzie:)
no avatar
User

green

Posty

99

Rejestracja

1 lut 2013, o 16:45

Re: Tablet do pracy

Postautor: green » 12 kwie 2013, o 08:05

Dobry pomysł , może nie będą oszczędzać i jakieś dobre kupią?

ranking tablety
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.121s | 12 Queries | GZIP : Off ]