Szybsze wyszukiwanie informacji...

Czyli o sposobach dotarcia do klientów.
no avatar
User

kolor16

Posty

2

Rejestracja

27 cze 2012, o 08:04

Szybsze wyszukiwanie informacji...

Postautor: kolor16 » 14 sie 2012, o 07:20

Jeżeli zdarzają się Wam jakiekolwiek problemy związane, np. z wyszukiwaniem informacji, proszę piszcie. Pracujemy nad bezpłatnym kursem e-mailowym SkutecznyOdkrywca.plSkutecznyOdkrywca.pl
, dzięki której chcielibyśmy pomóc internautom w poruszaniu się w sieci. Z góry dziękuję za wszelkie uwagi. Pomoże to nam w przygotowaniu kursu i Wam - w rozwiązaniu tych problemów.
no avatar
User

Polak30

Posty

43

Rejestracja

20 lut 2012, o 14:11

Re: Szybsze wyszukiwanie informacji...

Postautor: Polak30 » 14 sie 2012, o 13:08

Może byś napisał ciut więcej co to jest, jaki jest program, może jakieś demonstracyjne wideo.
na razie na stronie jest tylko formularz rejestracji, a takie sztuczki stosował m.in pobieraczek.
Być może ten kurs jest przydatny, ale nic o nim nie wiadomo.
no avatar
User

kolor16

Posty

2

Rejestracja

27 cze 2012, o 08:04

Re: Szybsze wyszukiwanie informacji...

Postautor: kolor16 » 7 wrz 2012, o 07:26

W tym przypadku rejestracja jest absolutnie bezpłatna ;) po rejestracji użytkownik otrzymuje, także bezpłatnie, kolejne części kursu na maila. Skuteczny Odkrywca pomaga w rozwoju umiejętności poruszania się w wirtualnym świecie, selekcjonowaniu informacji, tak by odnaleźć te, których naprawdę poszukujemy, a przez to oszczędzać czas :)
no avatar
User

Allwila

Posty

35

Rejestracja

4 lip 2012, o 11:19

Re: Szybsze wyszukiwanie informacji...

Postautor: Allwila » 7 wrz 2012, o 07:41

Hmmm, jednym słowem kurs poruszania się po świecie wirtualnej sieci "dla zielonych". Ciekawy pomysł ale nie wiem czy się przyjmie. Wyszukiwarka internetowa nie jest zbyt skomplikowanym narzędziem ale wiem, że są ludzie którzy na ten temat nie mają pojęcia, szczególnie mówię tu o grupie osób starszych wiekowo.A kurs będzie dostępny dopiero po rejestracji?
Czy przelew przez internet jest oszczędnością czasu?
no avatar
User

Damian88

Posty

25

Rejestracja

20 mar 2013, o 18:05

Re: Szybsze wyszukiwanie informacji...

Postautor: Damian88 » 30 mar 2013, o 10:38

Ja wyszukuje informacje w googlu i katalogach firm :D najlepsza opcja. np ostatnio szukałem firmy transportowej i jako pierwsza ukazałą się http://transport-gdansk.pl/ a ze google nie kłamie okazali się najtańsi :P
Awatar użytkownika
User

Urban30

Posty

202

Rejestracja

23 paź 2012, o 13:44

Re: Szybsze wyszukiwanie informacji...

Postautor: Urban30 » 5 kwie 2013, o 06:16

Polak30 pisze:Może byś napisał ciut więcej co to jest, jaki jest program, może jakieś demonstracyjne wideo.
na razie na stronie jest tylko formularz rejestracji, a takie sztuczki stosował m.in pobieraczek.
Być może ten kurs jest przydatny, ale nic o nim nie wiadomo.


Dołączam się do tej prośby kolegi
no avatar
User

Reklama

darmowe konto firmowe
Następna

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

© 2009-2018 biznesforum.nsv.pl oparte o oprogramowanie phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]